track source

Trendyolmilla Bayan Gömlek

En Ucuz Trendyolmilla Bayan Gömlek Fiyatları

228 ürün gösteriliyor.
Markalar

Trendyolmilla Bayan Gömlek

Trendyolmilla Bayan Gömlek fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Trendyolmilla Bayan Gömlek ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Trendyolmilla Bayan Gömlek Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Trendyolmilla Bayan Gömlek incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Erkan Kaban Erkek Klasik Ayakkabılar
 • General Lastikler
 • Modakids Erkek Çocuk Eşofman
 • Immergas Kombiler
 • Grundig Kahve Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Trendyolmilla Bayan Gömlek fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Trendyolmilla
  Cimri'nin Seçimi
  Mavi 121989-25702 Çizgili Gri Kadın Gömlek
  Mavi 121989-25702 Çizgili Gri Kadın Gömlek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Mavi 121986-620 Beyaz Uzun Keten Kadın Gömlek
  Mavi 121986-620 Beyaz Uzun Keten Kadın Gömlek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Mango 21095707 Beyaz Kadın Gömlek
  Mango 21095707 Beyaz Kadın Gömlek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Mavi 121382-26789 Papağan Baskılı Kadın Gömlek
  Mavi 121382-26789 Papağan Baskılı Kadın Gömlek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Colin's CL1033317 Kadın Gömlek
  Colin's CL1033317 Kadın Gömlek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Trendyolmilla Kadın Gömlek

  Uzun yıllardır aktif bir şekilde dış giyim üretimi yapan Trendyolmilla, ülkemizde en sevilen kıyafetlerin sahibidir diyebiliriz. Hem kadın hem erkek giyim konusunda oldukça başarılı olan Trendyolmilla, kurulduğu zamandan bu yana en çok tercih edilen dış giyim markalarından biridir. Ancak Trendyolmilla gömlek alacak bile olsanız size uygun olanı bulabilmeniz için önemli birkaç nokta vardır. Şimdi bunlardan bahsedeceğiz.

  Trendyolmilla Kadın Gömlek Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  Her kıyafette olduğu gibi gömlekte de beden çok önemlidir. Eğer oversize gömlekler giymeyi özel olarak tercih etmiyor ve üzerinize tam oturan gömlekler giymek istiyorsanız bedenini doğru seçmeniz oldukça önemlidir.

  Gömlekte önemsiz bir özellik olarak görünse de yakalar oldukça önemli noktalardır. Gömlek yakaları yüz tipinize uygun olmalıdır. Geniş yakalı gömlekler uzun ve dar yüzler için uygunken, sivri ve uzun yakalı Trendyolmilla gömlekler de yuvarlak yüz tipine sahip olanlar için uygundur.

  Ayrıca yayvan ve uçları hafif sivri olan İngiliz kesim yakalara sahip gömleklerle resmi ve şık ortamlarda bulunabilirsiniz ve bu gömlekler kravatla kombinlendiği taktirde göz alıcı olacaktır. Bildiğiniz üzere kadınların kravat takması hiç bitmeyen bir modadır.

  Düğmeli yakalara sahip olan gömlekler biraz daha spor olduğu için günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bunların yanında bir de uzun ve yüksek yakalara sahip gömleklerin üst düğmelerini iliklemeden de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Bir de Trendyolmilla gömlek alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik gömleğin ölçüsüdür. Alacağınız Trendyolmilla gömlek ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Aksine göğüs kafesinize oturmalı ve düğmeleri sıkmadan rahatça iliklenebilmelidir.

  En Ucuz Trendyolmilla Gömlek Nereden Alınır?

  Kıyafet alışverişlerimizde her zaman yanımızda olan Cimri.com bu konuda da bize çok yardımcı olacaktır. En sevilen modelleri bir tıkla göstererek popüler ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda farklı satış noktalarındaki fiyatları sizlere göstererek fiyat karşılaştırması yapmanıza da olanak tanır. Tasarruflu alışverişin en kolay yolu artık Cimri.com.