Lc Bayan Evrak Çantası

En Ucuz Lc Bayan Evrak Çantası Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Lc
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Hayatın her alanında olduğu gibi, iş hayatında da kadınlar büyük önem taşır. İş hayatının vazgeçilmezi olan evrak çantaları da artık kadınların şıklığına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Klasik erkek evrak çantalarının rutinliğinden sıkılan ve daha şık bayan evrak çantası arayanlar Desisan, Lc, Meyzi, Berramore gibi markalara ait en kaliteli evrak çantalarını Cimri’deki uygun fiyat seçenekleriyle alabilirler.

 • Bayan Evrak Çantası Nedir?

  Her meslek grubundan kadınların, dizüstü bilgisayarı, tablet, kitap, evrak, sunum dosyası gibi eşyalarını güvenli ve düzenli bir şekilde taşıma olanağı sağlayan, özel bölmeleri, kilitleri, askısı olan suni deride, kumaştan ya da hakiki deriden üretilen çanta çeşitleridir.

  Kadın şıklığını tamamlayıcı en önemli aksesuarlardan biri olan bayan deri evrak çantası; kahverengi, siyah gibi ana renklerle birlikte birçok farklı renkte beğeniye sunulur.

 • Bayan Evrak Çantası Nasıl Seçilir?

  Çanta seçiminde birçok önemli nokta vardır. Mesleğiniz, giyim tarzınız, çanta içerisinde taşıyacaklarınız evrak çantası seçimine yön verecektir. Klasik bayan evrak çantaları; en bilinen modellerdendir. Tasarımı, çeşitli bölmelerden oluşan yapısı ve ayarlanabilir omuz askısı ile klasik tarz sevenlerin gözdesidir. Çeşitli büyüklükteki bölmeler, birçok farklı eşyayı birbirine karıştırmadan bulmaya imkân tanır. Laptop bölmeli bir çanta, sizi ayrıca dizüstü bilgisayarı çantası taşımaktan kurtaracaktır. Organizer kullanma alışkanlığınız varsa, bölmelerden birini buna ayırabilirsiniz. Kilitli modeller, güvenlik açısından daha tercih edilirler.

  Evrak çantasının kaliteli deriden imal edilmiş olması, derinin dayanıklı yapısı sebebiyle taşıma kapasitesini artıran bir faktördür. Evrak çantası seçerken buna dikkat edilmelidir. Fakat suni deriden yapılan bayan evrak çantası, %100 gerçek deri bayan evrak çantasından çok daha uygun fiyatlıdır.

  Moda gelişip ilerledikçe bayan evrak çantaları gittikçe renklenmektedir. Siyah bayan evrak çantaları her zaman klasik tercih edilme yerini korusa da kahverengi ile genişleyen renk skalası günümüzde çok farklı renklerde bayan evrak çantası çeşitlerini de beraberinde getirmektedir. Koyu kahverengi, devetüyü, taba gibi kahverengi tonlarının yanı sıra gri, bordo, lacivert renkler de bayan evrak çantası üreticilerinin gözde renklerindendir.

  Birçok model ve renge sahip bayan evrak çantası çeşitlerine Cimri’deki en ucuz fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.