• Bayan çanta ve cüzdan kategorisinde bulunan bayan cüzdanları, bayanların şıklığını tamamlayan küçük çantalardır. Farklı model ve renklere sahip olan bayan cüzdanları oldukça kullanışlı parçalar olmakla birlikte, kimlik, para, kart, belge vb. değerli eşyalarını yanında taşımasını sağlamaktadır. Cimri’de Derkon, Köstebek, Cengiz Pakel, Kipling, Desisan gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun bayan cüzdan modellerini kolayca bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile dilediğiniz bayan cüzdanına sahip olabilirsiniz.

  • Bayan Cüzdanı Nasıl Seçilmelidir?

    Bayan cüzdan seçimlerinde bazı detaylara dikkat edilmesi, ihtiyaçların tam olarak karşılanabilmesi adına oldukça önem arz etmektedir. Bayan cüzdanlarının tercihi yapılmadan önce, alınacak cüzdanın boyutunun belirlenmesi doğru bir seçim yapabilmek için oldukça önemlidir. Bazı bayan cüzdanları büyük ve gösterişliyken, bazı cüzdanlar ise küçük ve sade şıklığa sahiptir. Bu noktada bayan cüzdanınızda ne kadar eşya barındıracağınıza karar vermeli ve boyutuna da bu doğrultuda karar vermelisiniz. Büyük bayan cüzdanlarının iç modelleri de seçimleri etkileyen bir başka unsur olmaktadır. Büyük bayan cüzdanlarını kullanışlı kılan etmenler; kredi kartı gözünün sayısı, geniş bozuk para haznesinin bulunması ve kimlik kartının sığacağı gibi büyük boyutlu kartların muhafaza edilmesi için geniş bölmeleri barındırmasıdır. Fakat bazı büyük bayan cüzdanları her ne kadar geniş olsa da bu kısımlara sahip olamayabilirler. Bayan cüzdan seçimlerinde bir diğer önemli nokta ise kumaşlarıdır. Bayan cüzdanının kumaşının kaliteli ve dayanıklı olduğuna özen göstermeniz gerekmektedir. Bu noktada seçebileceğiniz deri bayan cüzdanları ise her ne kadar şık olsalar da kullanım açısından özen istemektedirler.

  • Bayan Cüzdanı Nasıl Temizlenir?

    Bayan cüzdanları da kullanımdan dolayı kirlenebilmekte ve temizlenmeye ihtiyaç duyabilmektedir. Uzun süreli kullanım için bayan cüzdanlarınızı da temizlemeniz gerekmektedir. Bayan cüzdanının temizliğinde en önemli nokta üretildiği malzemeye göre temizlik yapmaktır. Cırt cırtı bulunan bayan cüzdanlarının temizliği ile deri bir cüzdanın temizliği birbirinden oldukça farklıdır. Bayan cüzdanınız deri ise tüm parçalarını ve kartlarınızı içerisinden çıkardıktan sonra, içinde oluşmuş tozları bez yardımı ile temizlemeniz gerekmektedir. Hafif nemli bir bez ile bayan cüzdanınızı sildikten sonra hemen kurulamanız, cüzdanınızın derisinin zarar görmesini engelleyecektir. Cırt cırtı bulunan bayan cüzdanlarını ise tarak yardımı ile temizleyebilirsiniz. Yine ardından nemli bir bez ile cüzdanınızı silerek dış yüzeyindeki kirlerden arınabilirsiniz. Siz de tarzınıza en uygun bayan cüzdan modellerine Cimri.com’dan en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.