Miss Perry Bayan Capri / Kapri

En Ucuz Miss Perry Bayan Capri / Kapri Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Miss Perry
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  BAYAN KAPRİ NEDİR? NASIL GİYİLİR?

  İnsanların vücutlarını kapatmak için giydikleri nesnelere giysi veya giyecek denir. Bayan, erkek ve çocuklar için ayrı giysi çeşitleri vardır. Kıyafetler dış ortam ve iklim şartlarına uygun olarak seçilir. Kıyafetlerin tasarımı ve şıklığıyla uğraşan alana ise moda denir. Moda ile uğraşan kişilere ise modacı denir. Modacılar insanlar için farklı ve çeşitli kıyafet tipleri tasarlamıştır. Bu tasarımlardan biri de bayanlar için özel tasarlanmış capridir.

  Bayan capri / bayan kapri, pantolondan daha kısa baldırı tamamen kapatmayan bir giyim ürünüdür. Bayanlar tarafından rahat giyimi nedeni ile tercih edilir. Bu ürün kıyafet mağazalarından veya internet mağazalarından temin edilebilir. Bayan capri fiyatları yıl içerisinde satıldığı mevsime göre değişebilir. Sezon sonu modellerde ek indirim kampanyaları uygulanabilir.

  Yapıldığı kumaşlar ile farklı alanlarda kullanılır. Günlük yaşamda ve iş yaşamında giyilir. Modelleri farklı farklı birçok ürün vardır. Yandan yırtmaçlı, baskılı, renkli, paçası büzgülü çeşitleri vardır. Kişiler kendi giyim tarzlarını renklendirmek için kullanırlar.

  Bayan Capri / Bayan Kapri Her mevsim giyilebilir

  Yaz mevsiminde direkt ten üzerine, kışın külotlu çorap ile giyilir. Üzerine giyilecek farklı kıyafetler ile farklı kombinler yaratılır. Bazı modellerinde iki adet cep bulunur. Bazı modellerinde ise arka kısma eklenen ceplerle toplam dört adet cep bulunur. Arka cepleri sabitlemek için üzerinde düğme vardır. Kemer takmak için üzerinde kemer halkaları bulunabilir. Ön kısmında fermuar bulunur. Kesim biçimine göre standart ve regular seçeneği vardır.

  Bayan Kapriler / Bayan Capriler Hangi kumaştan üretilir?

  Dokuma kumaşlardan üretilen bayan caprileri kalın kumaşlı olanları kış ve baharda kullanılır. Dokuma kumaşlarda pamuk ve elastan kullanılır. İnce dokuma ve penyeden üretilenler yaz ve ilkbaharda kullanılır. Ayrıca örme modeli de vardır. Daha sağlam olması için kot kumaşından yapılanları da vardır. Bazı seçeneklerinde kadife kumaşın da kullandığı görülür. Seçilen model üzerine tişört giyilebilir. Seçilen tişört renk ve modeliyle bayan capri takım oluşturulabilir.

  Derya Kurşun, Adidas, Pierre Cardin, Miss Perry, Hmd, Nike marka capriler en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde mevcuttur.

  https://www.cimri.com/bayan-capri-kapri