• Seyahat etmek, hele ki tatile çıkılıyorsa, çoğu kişinin en sevdiği zamanlardır. Pek çok anı biriktirmek, belki yeni yerleri keşfetmek bile insanı heyecanlandıran anlardır. Yapacağınız yolculuklarda da yanınıza alacağınız bavulun boyutu da oldukça önemlidir. Kısa yolculuklarda daha küçük bavullar kullanılırken, daha uzun yolculuklarda daha büyük valizler tercih edilir.

  Bavul modelleri ve fiyatları; valizlerin büyüklüğü, kullanışı ve yapısını oluşturan malzemelere göre değişiklikler göstermektedir. Cimri’de sizlere en uygun bavul fiyatları ve yüzlerce valiz modelini sunuyoruz. Daha farklı çanta modellerine de çanta, cüzdan ve seyahat çantaları kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

  Valiz seçimlerinde tekerlekli bavulların daha çok tercih edilmesi, hem omurga sağlığınız hem de kolayca kullanılabilir olmasından kaynaklanır.

 • Kolay Bavul Nasıl Hazırlanır?

  Seyahate çıkarken herkesin en çok zorlandığı nokta bavul hazırlamaktır. Bu nedenle valiz hazırlamak yoğun bir pratik gerektirir. Kolayca hazırlanmanız ve gerekli eşyalarınızı unutmamanız için size birkaç püf noktasını hazırladık.

  Bavulunuzu hazırlarken öncelikle ihtiyacınız olan doğru bavulu seçmelisiniz. Gerekli eşyalardan oluşacak bir liste hazırlamak hızlı hazırlamanız konusunda da en büyük yardımcınız olacaktır. Bavulunuza öncelikli olarak özenle katlayacağınız özellikle kalın kıyafetlerinizi yerleştirmeniz gerekmektedir. Ayakkabılarınızı genellikle üst kısımlara koymanız yer kazanmanız açısından önemli olacaktır fakat zarar gelmemesi için içerisine koyabileceğiniz ilaç kutularını da kullanmayı ihmal etmeyin.

  Valiz seçiminde dikkat ederken cepli olması, diğer küçük eşyalarınızı da bu cepli bölmelere yerleştirmeniz açısından pratiklik sağlayacaktır.

 • Bavula Güvenlik Açısından Kilit Nasıl Koyulur?

  Eğer şifreli bir bavulu tercih ediyorsanız, bavulunuzun şifresi ilk aşamada 000’dan oluşmaktadır. Siz de bu şifreyi girdikten sonra açma tuşuna basılı tutarak yeni bir şifre oluşturabilir ve olası bir karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

  Cimri olarak ÇÇS, Laguna, Desisan, Verage gibi onlarca marka ve model içerisinden size en ucuz bavul fiyatlarını sunuyoruz. Siz de yüzlerce valiz modelinin içerisinden tatilinize en uygun bavul modellerinden birini seçebilir ve en uygun fiyat politikası ile sahip olabilirsiniz!

 • Seyahat Ederken Bavula Koyulması Yasak Olan Eşyalar Nelerdir?

  Yanıcı, yakıcı ve kesici maddelerin uçaklara alınması kesinlikle yasaktır. Aynı zamanda sıvıların da her biri 100 ml olan kaplarda ve toplamında bir litreyi geçmemesi kaydı ile taşıyabilirsiniz.

  Keyifli tatiller dileriz!