İlk kez 1960’larda barlarda kullanılan ardından Amerika’da bar kültürüne baskın bir dekoratif ürün olarak dahil olmuş olan bar sandalyeleri ve bar tabureleri bugün hemen her mekanda kullanılıyorlar. Günümüzde bar tabureleri ve bar sandalyeleri, kafelerde, restoranlarda, ofislerde hatta evlerde de tercih edilen modern bir dekorasyon öğesi haline geldi.

  • Bar Sandalyesi Nedir?

    Bar taburesinin kolçaklı haline bar sandalyesi denir. Alışıla gelmiş sandalye ve taburelere göre yerden çok daha fazla yüksek olan bar sandalyeleri, genellikle yüksek bir tezgah tipli masa için kullanılırlar.

  • Evde Bar Sandalyesi Nasıl Kullanılır?

    Evde özellikle açık mutfak varsa bar sandalyeleriyle çok trend bir görünüm elde edilebilir. Açık mutfakların tezgah devamına veya karşısına eklenen yüksek bir masa kullanımlı tezgahın kenarlarına istenen sayıda ya da ihtiyaç duyulabilecek sayıda bar sandalyesi ekleyebilirsiniz. Böylece genellikle sınırlı bir alana sahip olan stüdyo dairelerde mekanı daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Evlerde varsa teras gibi geniş açık alanlarda da bar tabureleri ile keyifli oturma köşeleri yaratılabilir. Yüksek bir bar masası etrafına iki ya da üç adet bar sandalyesi ekleyerek terasta keyifli vakit geçirmek üzere bir köşe tasarlayabilirsiniz.

  • En Ucuz Bar Sandalyesi Nereden Alınır?

    Uygun fiyatlı sandalye, uygun fiyatlı bar sandalyesi gibi ürünlere cimri.com ile ulaşabilirsiniz. Cimri, farklı markaların ürünlerini mağazalara göre listeler. Bu listelerde ürün açıklamalarına göz atabileceğiniz gibi fiyatları da görebilir ve kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma olanağını çok pratik bir biçimde sunan cimri.com, en ucuz ürüne en kısa sürede erişerek zaman ve para kazanmanıza yardımcı olur. Sistem , size avantajlı alışverişi kısa sürede yapma olanğı sunar.