Banyo & Mutfak Temizleyici

Banyo & Mutfak Temizleyici Fiyatları

507 Ürün gösteriliyor.
Banyo & Mutfak Temizleyici fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Makarna ve Şehriye Fiyatları
 • Akvaryum Su Yumuşatıcı Fiyatları
 • Baharatlar Fiyatları
 • Köpek Temizlik Mendili Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Banyo & Mutfak Temizleyici Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo & Mutfak Temizleyici markası:

  2021 yılı Banyo & Mutfak Temizleyici Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 507 Banyo & Mutfak Temizleyici modeli içerisinde en ucuz Banyo & Mutfak Temizleyici fiyatı 3.5 TL iken, en yüksek Banyo & Mutfak Temizleyici fiyatı 6429.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo & Mutfak Temizleyici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Banyo & Mutfak Temizleyici fiyatı ise 12.33 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Banyo & Mutfak Temizleyici Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Banyo ve Mutfak Temizleyici

  Mutfak ve banyolar gündelik hayatta yoğun olarak kullanılan yaşam alanlarının başında gelmektedir. Bu alanların kullanılmasıyla birlikte zamanla mutfak ve banyo yüzeylerinde çeşitli lekeler oluşmaktadır. Lekelerin temizlenmemesi halinde zararlı mikroorganizmaların üremesine elverişli ortamlar oluşabilir. Bu kapsamda banyo ve mutfakların temizlenmesi için banyo temizleyici ya da mutfak temizleyici ürünleri kullanılması halinde hijyenik ortamlar sağlanabilir. Söz konusu yüzeyler için standart temizlik ürünleri yerine bu alanlar için özel olarak üretilmiş banyo temizleme ürünleri ile mutfak temizleme ürünleri kullanılmalıdır. Aksi takdirde zararlı mikroorganizmalar istenilen düzeyde ortadan kaldırılmaz. Diğer bir deyişle bu ürünler içerdiği bileşimler sayesinde lekeleri ve bakterileri yok ederek hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Diğer taraftan bileşiminde kireç çözücü maddeler olması nedeniyle banyo ve mutfak temizleyicileri ahşap ya da mermer yüzeylerde kullanılırken dikkatli olunmalıdır.

  Banyo Temizleyici Çeşitleri

  Banyo temizleyici çeşitleri lekeleri ortadan kaldırıp zararlı bakterilerden kurtulmanızı sağlar. Yükselen su buharı, matlaşan fayanslar, sabun artıkları, lekeli duşa kabin camları, parlaklığını kaybeden lavabolar zamanla banyolarda olumsuz görüntülerin oluşmasına sebep olur. Bu bakımdan banyo temizleyici çeşitleri ile hijyenin sağlanması amaçlanır. Özellikle bileşiminde amonyak olan ürünler ile hızlı kireç çözümü sağlayan banyo temizleme ürünleri hijyenin sağlanmasında oldukça etkilidir. Bu ürünler hem koku hem de hijyen açısından beklentilere cevap veren yardımcı temizlik ürünlerinin başında gelmektedir.  Banyo temizleyici ürünleri piyasada çeşitli özelliklere sahip farklı markalar adı altında satılmaktadır. Bu ürünler arasından doğru ürünün bulunması için temizlik ihtiyaçlarının netleştirilmesi gerekmektedir.

  Banyo Fayans Temizleyici

  Banyo fayanslarında zamanla oluşan lekelerin derinlemesine temizlemek için banyo fayans temizleyicilerini kullanabilirsiniz. Banyo fayans temizleyici çeşitleri leke bırakmayan formülleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilir.  Söz konusu ürünler bileşiminde bulunan amonyak ya da çamaşır suları gibi kimyasallar sayesinde kirli yüzeyleri derinlemesine temizler. Bu ürünlerin krem, sprey gibi değişik formlarda türleri bulunmaktadır. Bu ürünleri kullanırken diğer kimyasal ürünler ile karıştırılması noktasında dikkat edilmelidir. Çünkü bazı kimyasal ürünlerin karıştırılması halinde sağlığı olumsuz etkileyebilir.

  Banyo Temizleme Spreyi

  Bu ürünler kireç ve sabun kalıntıları, su lekeleri ve günlük lekeler gibi zor lekeleri kolay bir şekilde çıkarabilmek için kullanılır. Banyo temizleme spreyi bileşiminde yer alan kimyasallar ile fayans, lavabo, duşakabin ile zeminde bulunan pas ve küf gibi zor lekeleri hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Çok pratik ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz banyo temizleme spreyini kirli yüzeylere sıkıp birkaç dakika bekledikten sonra silmeniz gerekir. Temizlik işlemi bittikten sonra ilgili yüzey bol su ile durulanmalıdır. Sprey deterjanlar bileşiminde yer alan kireç çözücüler sayesinde banyoların kireçten arınmasını sağlar.

  Krem Temizleme Deterjanları 

  Banyo temizleme deterjanları arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan krem temizleyiciler yoğun ve çıkarılması güç lekeler üzerinde oldukça etkilidir. Krem banyo temizleyicilerini yüzeye döktükten sonra yardımcı temizlik malzemeleri ile ovalayabilirsiniz. Temizlik işlemi bittikten sonra bol su ile durulamaya geçilmelidir. Sularda yer alan kireç banyo da yer alan nesnelerin kireçlenmesine sebep olur. Söz konusu kremler içeriğinde yer alan kireç çözücü özelliği sayesinde kireci rahatça söker. Kireç çözücü madde içeren krem deterjanlar yüzeylere uygulandıktan sonra birkaç dakika beklettikten sonra nemli bir bezle silinmelidir.

  Mutfak Temizleme Ürünleri

  Mutfaklar gündelik hayatta hijyene dikkat edilmesi gereken yaşam alanlarının başında gelmektedir. Mutfakların sağlıklı yaşam alanlarına dönüşebilmesi için yardımcı temizlik ürünlerinin özenle seçilmesi gerekmektedir. Mutfaklarda oluşan kirler genelde yemek pişirme esnasında sıçrayan yemek artıklarıyla oluşur. Özel yağ sökücüler, krem, sprey, köpük çeşitleri bulunan mutfak temizleme ürünleri sayesinde lekeler kısa sürede yok edilebilir.

  Mutfak Temizleyici Çeşitleri

  Mutfak temizleyici ürünleri mutfakta meydana gelen lekeler ile zararlı bakterilerin temizlenmesine yardımcı olur. Mutfak temizleyici çeşitleri değişik formlarda satılmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenlerin başında sprey mutfak temizleyicileri ile krem mutfak temizleme deterjanları gelmektedir.

  Krem Mutfak Deterjanları

  Krem mutfak deterjanları genellikle mutfakta oluşan yağ lekelerinin çıkartılmasında tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kullanılması halinde el ile doğrudan temas edilmesini engellemek için eldiven gibi yardımcı temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Piyasada krem mutfak deterjanları parfümlü şekilde de satılmaktadır. Bu ürünler içeriğinde yer alan meyve aromaları gibi kokular nedeniyle mutfakta temizlik hissinin uzun süreli hissedilmesini sağlar. Ayrıca bu ürünlerin uygulandığı yüzeyler dokusu yumuşak olan yardımcı temizlik ürünleri ile silinmelidir. Aksi takdirde yüzeyde çizilmeler meydana gelebilir. Temizlik işlemi bittikten sonra ilgili yüzey bol su ile durulanmalıdır.

  Mutfak Temizleme Spreyi

  Mutfak temizleme spreyi ürünleri püskürtme yoluyla lekenin üzerine uygulanan yardımcı temizlik ürünlerindendir. Bu ürünler lekenin üzerine püskürtüldükten sonra belirli bir süre beklenilmesi gerekmektedir. Söz konusu deterjanlar lekeyi yumuşattıktan sonra yumuşak bir bez ile temizlik tamamlanabilir. Temizlik işleminden sonra deterjan dökülen yer su ile durulanmalıdır. Mutfak temizleme spreyleri, krem temizleme ürünlerinden farklı olarak aspiratör gibi ulaşımı zor olan bölgelere rahatlıkla uygulanabilir.

  Banyo ve Mutfak Temizleyici Fiyatları

  Banyo temizleyici fiyatları ile mutfak temizleyici fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Ev dışı yaşam alanlarında daha fazla temizleyici ürün kullanılması gerekiyorsa kiloluk ürünlerin tercih edilmesi daha ekonomik olabilir. Ayrıca perakende ya da toptan satış merkezlerinin kampanyaları kapsamında da ekonomik tercihler yapılabilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery