BANYO ETAJERİ SEÇİLİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Banyo için etajer nedir?

Banyo için elzem olan mobilyalardan biri de banyo etajeridir. Her gün düzenli olarak kullanılan diş macunu, diş fırçası, diş fırçası kabı, tras bıçağı, diş ipi, diş bakım suyu, sabun vs. gibi birçok günlük kullanılan ürünleri ve malzemeleri üstüne koyduğumuz banyo etajeri; bizlere pratiklik, düzen ve banyolarımızda şık görünümü sağlayan raftır. Banyo etajerleri dediğimiz raflar seramik, cam, buzlu cam maddelerden yapılır. Banyo cam etajer, her türlü banyoya uyum sağlayabilecek biçimde, ihtiyaca göre farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Banyonuzun büyüklüğüne göre seçebileceğiniz banyo etajerlerini, ihtiyaç halinde içerisinde banyo olmayan tuvaletlerde de kullanılabilir. Genelde aynanın altına yerleştirilen banyo etajerleri, ihtiyaçlarınıza göre sizlere pratiklik kazandıracaktır. Bazı banyo etajeri modelleri sırf raf şeklindedir. Raf modelli banyo etajerleri banyo duvarına iki vida ile estetik ve sağlam bir biçimde monte edilir. Banyo etajerleri, banyo aynasını alt kısmına yerleştirilir. Banyo için etajer, farklı modellerde olabilir. Bazı banyo etajerleri sırf raf şeklinde satılırken, bazıları ise ayna ile bütünleşmiş şeklinde satışa sunulmaktadır. Banyo etajerleri, banyonuzun dekorasyonuna göre seçebileceğiniz farklı model seçeneklerine sahiptir. Bazı Banyo etajerlerinin modelleri barikatlıdır. Bu banyo etajerindeki barikatlar, kullanılan sağlık, kişisel hijyen veya bakım ürünlerinin düşmesine engel olacaktır. Banyo etajerlerinin otantik modelleri, banyonuza apayrı bir hava katabilir. Banyo etajerlerinin otantik modelleri dışında, daha sade ve modern seçenekleri ile de bulunmaktadır. Banyonuza en çok uyum sağlayan banyo etajerlerini en uygun fiyata cimri.com’dan temin edebilirsiniz.

Eğer kişisel sağlık ve hijyen ürünleri tek bir rafa sığmayacak kadar çok ise, dolaplı banyo etajer modelleri ihtiyacı karşılayabilir niteliktedir. Bünyesinde, bütünleşmiş aynası ve rafları ile banyo etajeri, şık bir biçimde banyonuza uyum sağlayabilir.

Banyo etajerleri fiyatları, markaları, modelleri, boyutları ve kullanıldığı malzemeler kriterinde değişkenlik gösterir. Perakende mağazalarda satılmakta olan banyo etajerleri, sanal mağazalarda satılanlardan daha pahalı olabilir.Arnetti , Çelik Banyo, Orka, House Lline, Serel, Cooke & Lewis, Petek, Artema, Primanova, Proted gibi banyo etajeri markalarını cimri.com’dan en uygun fiyatlarla ayağınıza getirebilirsiniz.