track source
track source
track source

Banyo / Duşakabin Stickerı

Banyo / Duşakabin Stickerı Fiyatları

74 Ürün gösteriliyor.
Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo / Duşakabin Stickerı modelleri ve Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo / Duşakabin Stickerı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Artikel, DekorLoft, Ejoya, Tilki Dünyası, Prado. 74 adet Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo / Duşakabin Stickerı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo / Duşakabin Stickerı markası:

En Çok İncelenen Banyo / Duşakabin Stickerı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Banyo / Duşakabin Stickerı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 74 Banyo / Duşakabin Stickerı modeli içerisinde en ucuz Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatı 6.9 TL iken, en yüksek Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatı 139.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Banyo / Duşakabin Stickerı fiyatı ise 19.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banyo / Duşakabin Stickerı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Banyo / Duşakabin Stickerı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Banyo / Duşakabin Stickerı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo ve Duşakabin Stickerı

Evlerin en özel bölgelerinden biri de banyolardır. Ev dekorasyonlarında bütünlüğe önem veren kişiler genel olarak evlerinin tüm alanlarını zevklerine uygun olarak tasarlamak istediklerinden dekorasyon süreçlerinde birçok farklı ürün gamını araştırabilirler. İyi bir banyo dekorasyonu için seçilecek temel malzemeler dışında dekorasyona katkıda bulunacak yardımcı malzemelerin seçimi de bu yüzden oldukça önemlidir. Bu ürünlerin son dönemlerde en sevilen çeşitleri ise banyo duşakabin stickerı olarak gösterilebilir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte önce evlerin duvarlarını süsleyen stickerlar, bugün artık nemli ve ıslak bölgelerde dahi uzun süre dayanıklı formlarda üretilmiş ve banyolarda da güçlü dokular yaratabilen ürünler haline gelmiştir. Dolayısı ile de banyolarında yeni dekorasyon dokunuşları yapmak isteyen kullanıcıların en sevdikleri banyo ürünleri arasına girmeyi başarmıştır. Birçok farklı stilde tasarlanan bu ürünler banyo ve tuvaletlerin kapılarından, klozet kapaklarında, sabunluk ve benzeri banyo ürünleri üzerinde, duvarlarda kullanılabilir. Tasarımları bakımından kimi zaman eğlenceli formlarda kimi zaman ise doğayı anımsatacak çizimlerde olabilir. Cimri.com da banyo duşakabin seti olarak tasarlanan birçok farklı modelde sticker bulunabilir. 

Banyo ve Duşakabin Stickerı Çeşitleri

Evlerde olduğu gibi banyolarda da dekorasyon oldukça önemlidir. Temizliğin ve ferahlığın tek adresi olan banyolarda yaratıcı dekorasyonlar yaratmak için günümüzde artık birçok farklı çeşitle ürün bulunabilir. Son dönemlerin en revaçta olan ürünlerinde biri ise banyo stickerlerı olarak sayılabilir. Banyoların girişinden başlayarak birçok farklı alanında kullanılabilecek bu ürünler kimi zaman yönlendirme amaçlı kimi zaman ise dekorasyon amaçlı olarak kullanılabilecek tasarımlara sahiptir. Tasarımları bakımından birbirinden farklı olsalar da üretim malzemeleri değişmez sayılabilir. Tek parça ya da çok parçalı olarak tasarlanan banyo duşakabin sticker çeşitleri yapışkanlı yapıları sayesinde kısa süre içinde istenilen alana uygulanabilir. Suya dayanıklı yapıları sayesinde banyolarda uzun süre dayanabilen bu ürünler semboller veya figürler içerebilen ve çoğunlukla eğlenceli tasarımlarla üretilen ürünlerdir. Örneğin klozet kapaklarında kullanılabilecek modeller kimi zaman komik ifadeler kimi zaman ise yönlendirme işaretleri ile bulunabilir. Ev sahiplerinin tercihine göre banyolarda daha birçok farklı figür kullanılabilir. Balıklar, denizci sembolleri, deniz kızı figürleri, hayvan figürleri ya da çizgi karakterler içerebilecek bu ürünler genelde siyah renkte olsa da renkli çeşitleri de kolaylıkla bulunabilir. Yönlendirme amaçlı tasarlanan modellerde ise el yıkama, kapıyı vurmadan açmama, havalandırma, sifona basma ya da kadın erkek tuvaleti gibi farklı türde yönlendirme stickerları tercih edilebilir. Bu ürünler böylelikle evlerin yanı sıra cafe ve restoran tuvaletlerinde, oteller ve benzeri birçok işletmede de kullanılabilecek ürünlerdir. Özellikle karikatür karakterli sticker modelleri gençlerin sık gittiği cafelerde sıklıkla rastlanan ürünlerdir. Duşakabin yapıştırma ürünleri de sık olarak evlerde kullanılsa da yine otel, apart, hostel gibi yerlerde de bu uygulamalara rastlanabilir. Özellikle büyük boyutlu stickerlar duşakabinler üzerinde çok daha fazla tercih edilen çeşitlerdir. Tilki dünyası olarak listelere giren duşakabin sticker çeşitleri arasından deniz kızı ve balıklar, komik balıklar, renkli balıklar gibi modeller 1 metreye yakın boyutları ile duşakabinlerin geniş bir bölümünü kaplayarak banyonuzda keyifli bir hava yaratabilir. Banyo dekorasyon ürünleri arasında listelenen sticker çeşitleri cimri.com sayfalarında da bulunabilir. Üstelik bu ürünler farklı satıcı firmalar tarafından üretildiğinden kullanıcılar birçok farklı ürün çeşidini bir arada inceleme olanağı bulabilir. 

Banyo ve Duşakabin Stickerı Fiyatları

Evlerde veya işletmelerde banyo ve tuvaletlerde kullanılan dekorasyon ürünleri arasında yapıştırma stickerlar da gelir. Bu ürünler birçok farklı boyutta ve formda üretilebilen, uzun süre dayanıklı ürünlerdir. Kullanım alanları bakımından sıklıkla ev banyo ve tuvaletlerinde rastlansa da özellikle yönlendirme amaçlı tasarlanan modellerine cafe ve benzeri işletmelerde sıklıkla rastlanabilir. Birçok farklı firma tarafından tasarlanan bu ürünlerin modellerinin yanında fiyatları da sık araştırılan konular içindedir. Ancak banyo duşakabin yapıştırma fiyatları hakkında bilgi vermek pek de mümkün sayılmayabilir. Çünkü bu ürünler de daha birçok dekorasyon ürünü ürünü gibi farklı firmalar tarafından üretilir ve fiyatları da firmaların satış politikalarına göre belirlenir. Ürünlerin dayanıklılık süresi de fiyatları etkileyen en önemli etkendir. Fiyat farklarını oluşturan diğer etkenler ise ürünlerin boyutları ile model tasarımları olabilir. Banyo sticker modelleri kimi zaman tek kimi zaman ise çok parçalı olarak tasarlanabilir. Bu detaylarda fiyatlar arasında farklar oluşturabilir. 30 cmden 1 metreye kadar uzayan boyutlar arasında karar vermek isteyen kullanıcılar cimri.com üzerinden araştırma yaparak diledikleri ürünü diledikleri satıcılardan temin edebilir.

Banyo ve Duşakabin Stickerı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo stickerı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ürünlerin nemli ortamlara ne kadar dayanıklı olarak üretildiğidir. Özellikle duşakabin stickerları sürekli buharla temas edecek olduğundan bu ürünlerin yapışkanlık seviyesi en önemli kriterlerdendir. Banyolarına renk katmak isteyen kullanıcıların çeşitli alanlara uygulayabilecek olduğu banyo duşakabin seti için de aynı kriterler geçerlidir. Musluk üstleri, klozet kapakları, duşakabinler, mermer ve benzeri duvarlara kadar uygulama yapılabilecek ürünler arasında karar verirken ürünlerin tasarımlarına dikkat etmek de oldukça önemlidir. Banyo içinde birden fazla alana uygulama yapmak isteyen kullanıcıların ürünlerin boyutlarına ve tasarımlarını titizlikle incelemesi önemlidir. Aksi takdirde banyonuz olduğundan daha karışık ve kalabalık görünebilir. Bu durumda yaratmak istediğiniz ambiyansı doğrudan etkileyebilir. Banyo ve duşakabin sticker çeşitleri içinden eğlenceli formlar yakalamak isteyenler çizgi karakterlerin yanı sıra farklı figürleri de tercih edebilir. Gülen yüz, şaşkın yüz, gözünü kapatan maymun, utangaç kedi gibi hayvan figürleri banyonuzu çok daha eğlenceli hale getirebilir. Duşakabinler üzerinde kullanılabilecek deniz kızı ve balık gibi formlar ise banyonuzu yaparken sizi farklı bir ambiyans içinde gösterebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery