Marka
iHouse
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Banyolar, artık dekorasyonun çok önemli bir parçası haline geldi. Eskiden sadece işlevsel bir alan olan banyolar, şimdi çoğu evde salon, mutfak gibi alanlardan çok daha fazla özenilerek dekore ediliyor. Yoğun çalışma saatleri sonunda keyifli bir banyo yapıp rahatlamak ya da işe giderken konforlu bir ortamda hazırlanmak gibi ihtiyaçlar bu durumda etkili olabilir. Banyonuzu daha şık göstermenin ve daha kullanışlı kılmanın yollarından biri de şık banyo aksesuarları kullanmak. Peki, banyoda nasıl aksesuarlar kullanılmalı, banyo ürünlerinin seçimi nasıl olmalı...

 • Banyo Aksesuar Seti Nedir?

  Banyo aksesuarları, genellikle tuvalet fırçası, çöp kavası, sabunluk, diş fırçalık gibi parçalardan oluşan ve tasarım açısından bir takım halinde bir birini tamamlayan ürünlerdir.

 • Banyo Aksesuar Seti Nasıl Kullanılır?

  Banyo aksesuarları genellikle, tuvalet fırçası, diş fırçalık, sabunluk, çöp kovası şeklinde setler halinde satılır. Banyo aksesuarlarını set halinde almak ya da mevcut parçalara ekler yapılacaksa bunları birbirine uydurmak önemlidir. Bu setleri banyo paspası varsa banyo perdesi gibi parçalarla uyumlu bir biçimde kullanarak çok şık ve etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Aslında en eski banyoları bile sadece uyumlu aksesuarlar kullanarak şık ve keyifli mekanlar haline getirmek mümkün.

 • En Ucuz Banyo Aksesuarları Nereden Alınır?

  Uygun fiyatla banyo aksesuarı almak için nette saatlerce fiyat araştırması yapmak ya da yapı marketleri gezerek gününüzü harcamak yerine cimri.com’dan banyo aksesuarı sunan mağazaların ürünlerine ve fiyatlarına göz gezdirerek en uygun fiyatlı banyo setini hızlıca alabilirsiniz. Cimri, farklı mağazalarda benzer veya aynı ürüne verilen fiyatları karşılaştırmalı olarak görmenizi sağlayarak en avantajlı çözüme ulaşmanıza yardım eder. Benzer şekilde farklı ürünlere de yine cimri.com’un geniş mağaza ağıyla dakikalar üçünde erişebilir, iHouse, Bosphorus, Alper, Primanovai Artema, Evlen, Atadan, Kosova, Banyo gibi banyo aksesuar seti markaların ürünlerinin fiyatlarına bakabilirsiniz.