Verve Bahçıvan Eldiveni

En Ucuz Verve Bahçıvan Eldiveni Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Marka
Verve
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bahçe işleriyle ilgilenmenin verdiği huzur ve mutluluk hiçbir şeye değişilmez. Bahçe işleriyle ilgilenmek vücutta adeta bir meditasyon etkisi yaratır ve bazen stresli bir haftanın ardından hafta sonu rahatlamak adına terapi amaçlı bahçenizle ilgilenmek için oldukça yararlı bir iştir. Amatör ya da profesyonel bir bahçıvan olun her ne amaçla olursa olsun yapacağınız bahçe işleriniz için iş tulumu gibi belli ekipmanlara ihtiyaç duyarsınız. Bu ekipmanların başında hiç şüphesiz ki bahçıvan eldivenleri gelmektedir. Ellerinizi rahat ettirmek ve korumak adına alacağınız bu eldivenler bahçe işlerinde oldukça işinize yarayacak gereçlerdendir. Bu gereçleri kullanarak kullanacağınız aletleri daha rahat kavrayabilir ve ellerinize zarar vermesinin önüne geçmiş olursunuz.

Bosch, Gardena, Verve ve Opp gibi kaliteli markaların en uygun fiyatlı eldivenlerine Cimri.com’dan ulaşarak hemen sahip olabilirsiniz!

Bahçıvan Eldiveni Nasıl Olmalı?

Bahçe işleriyle uğraşırken ellerinize zarar vermemek adına seçeceğiniz bahçıvan eldivenlerinin özel bazı konularda ellerini koruyacak ve daha rahat bir iş çıkarmanızı sağlayacak yapıda olması önemlidir.

Öncelikli olarak elinizin sürekli toprakla temas etmesi sebebiyle suya dayanıklı ve kolay temizlenebilen iş eldiveni seçmeniz önemlidir. Aynı zamanda çeşitli bahçe malzemeleri kullanacağınız seçeceğiniz eldivenin parmak uçları ve avuç içi kısmının kaymaz yapıda olması gerekmektedir. Uzun süre elinizin eldiven içerisinde kalacağı düşünülürse seçeceğiniz eldivenlerin nefes alan yapıda olması da bir diğer önemli noktadır.

Aradığınız özelliklere sahip kaliteli ve oldukça uygun fiyatlı bahçıvan eldivenleri çeşitlerini en uygun fiyat sırlamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!

Bahçıvan Eldiveni Fiyatları Nedir?

Bahçe işleriyle ilgilenirken ister bu işi profesyonel olarak yapın ister hobi olarak, bir bahçıvan eldivenine ihtiyacınız vardır. Fakat hobi olarak bahçe işleriyle ilgileniyorsanız profesyonel pek çok amaca yönelik özellikteki eldivenleri tercih etmek yerine daha standart özelliklerdeki eldivenleri tercih edebilirsiniz. Eğer bahçe aletleri kullanmayacaksanız temel olarak suya dayanıklı ve elinizin içinde rahat ederek nefes alacağı bir eldiven seçerseniz sizin için yeterli olacaktır. Bu eldiven çeşitlerinin fiyatları ise genel olarak uygundur. Fiyat çeşitliliği ise özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikleri artan eldiven çeşitlerinin fiyatları da buna paralel artmaktadır.