Bahar ve yaz aylarında daha fazla dış mekanlarda vakit geçirmeye başlamak, insana enerji verir. Güneş ve rüzgarın güçlendiren etkisine nefes aldıran oksijen miktarı da eklenince yazlık, balkon ve bahçe keyfi yapma isteği de artar. Ancak bahçede, balkonda, yazlık verandasında vakit geçirirken öğle güneşinin tam tepeye gelmesi rahatsız edici olabilir. Böyle durumlarda kendinize gölgelik alanlar yaratmak için bahçe şemsiyelerini kullanabilirsiniz. Şemsiye bidonu ve şemsiye altlığı ile zemine güvenle sabitleyeceğiniz şemsiyeler, doğal gölgelikler elde etmenize yardımcı olacaktır.

 • Bahçe Şemsiyesi Bahçe Dışında Nerelerde Kullanılabilir?

  Bahçe şemsiyeleri, bağ evlerinde, balkonlarda, verandalarda, teraslarda, yazlık evlerde, plajda kullanılabilirler. Bahçe şemsiyesi kullanmakta amaç, güneşin direk temasını önleyerek gölgelik elde etmektir.

 • Bahçe Şemsiyesi Seçimi Nasıl Olmalı?

  Bahçe şemsiyesi alırken, varsa diğer bahçe mobilyalarıyla uyumlu renkler seçmeye özen gösterebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız alana göre geniş çaplı şemsiyeler tercih edebilir, yine kullanacağınız bölgeye göre şemsiyeyi nasıl sabitleyeceğinizi de planlayarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Bahçe şemsiyelerini kullanmadan önce güvenli bir biçimde taktığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca şemsiyeleri, su tutarak yıkayabilir ya da nemli bir bezle silebilirsiniz. Genellikle bahçe şemsiyesini sezon biterken yıkayarak kaldırmanız daha doğru bir kullanım sunar.

 • En Uygun Fiyatlı Bahçe Şemsiyesi Nereden Alınır?

  Bahçe mobilyası ürünlerinden biri olan bahçe şemsiyeleri için en uygun fiyatı cimri.com ile ilgili ürünleri satan mağazalardan alabilirsiniz. En ucuz bahçe şemsiyesi ürünü ve diğer uygun fiyatlı bahçe mobilyası ihtiyaçlarınız için yüzlerce markanın tasarımları arasından seçim yapabilir, hem ürün özelliklerini hem de fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Siesta,, Blooma,Andoutdoor, marka bahçe şemsiyesi, şemsiye standı, şemsiye bidonu, şemsiye ayağı ürünlerine ait fiyatları anlık olarak görüntüleyerek avantajlı bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.