Hepsiburada Bahçe Sehpası

En Ucuz Hepsiburada Bahçe Sehpası Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Hepsiburada
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bahçe keyfi yapmayı seven kişiler, genellikle bahçe dekoruna özen gösterir, keyifle kullanacakları aksesuarları seçerler. Bahçe masa sandalye takımları, saksılar, bahçe heykelleri, mangal ekipmanları, bahçe işlerinde kullanılacak, kürekler, bel kürekleri, el arabaları, malalar, keserler, bahçe mobilyaları, bahçe salıncakları, bahçe minderleri, örtüleri bu aksesuar ve eşyalardan bazılarıdır. Bahçede yemek yerken, dinlenirken en çok kullanılan eşyalardan biri de bahçe sehpalarıdır. Bu sehpalar üzerine çeşitli süslü örtüler serilerek veya serilmeden de rahatlıkla kullanılabilir. Bahçe sehpa ve masalarına serilen örtülerin, rüzgardan uçmaması için masa mandalları ile tutturulması faydalı olur. Blooma marka, bahçe sehpalarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bahçe sehpa modelleri nelerdir?

Yemek yerken, bahçe masasının yanına getirip, üzerine içecekleri, tabakları koyabilir veya çay sohbeti yaparken, bardakları kurabiyeleri koyabilirsiniz. Bahçe servis sehpaları, plastik, ferforje, kromaj, ahşap veya cam kaplama olabilir. Diğer mobilyalarla uyumlu şekilde seçilebilir. İhtiyaca göre kare veya yuvarlak sehpalar kullanılır. Hatta dilerseniz, bu sehpaların üzerine saksılarınızı da koyabilirsiniz. Ahşap bahçe sehpası, genellikle 4 bacaklı olarak tercih edilir. Komple ahşap olabildiği gibi, sadece bacakları ve çerçevesi ahşap olup, üzeri cam olan modeller de vardır. Plastik bahçe sehpaları ise taşıması kolay ürünlerdir. Servis masası olarak kullanabileceğiniz gibi, üzerine süslü saksılarınızı da koyabilir, dekor oluşturabilirsiniz. Plastik sehpalar, genellikle beyaz olarak tercih edilir, ancak birçok farklı renkte de üretilirler. Bahçe ferforje sehpalar ise genellikle sabit bir alanda kullanım için uygundur. Çok sık yer değiştirme yapmayı düşünmüyorsanız, ferforje ürünleri kullanmak faydalı olur. Ferforje sehpalar, yapıları gereği oldukça farklı mobilyalarla da uyum gösterebilirler. Neredeyse her renk ve kaplama ile uyumlu kullanılabilirler.

Bahçe sehpası fiyatları ne kadardır?

Sehpa fiyatları, ürünlerin imal edildiği materyal ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. En ucuz bahçe sehpalarını, cimri.com sitesinde, bahçe mobilyası kategorisi altında yer alan, bahçe sehpası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, sehpa modellerini karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en uygun fiyatlı sehpaları bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bahce-sehpasi