Prado, Andoutdoor ve Blooma markalı bahçe banklarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, bank modelleri ve fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bahçelerde kullanılmak üzere üretilen birçok bahçe dekoru ve bahçe mobilyası vardır. Işıklı bahçe dekorları, ışıklı saksılar, bahçe salıncakları, bahçe minderleri, bahçe mangalı, bahçe şemsiyesi, bahçe heykelleri, bahçe çitleri, bahçe masa ve sandalyeleri bu dekorlardan bazılarıdır. Özellikle geniş çim alanlarda kullanılan bahçe bankları da bu mobilyalardan biridir. Bu banklar, açılıp kapanabilir şekilde olabildiği gibi sabit kromaj özellikle de olabilir. Kromaj banklar, diğerlerine göre çok daha ağırdır ve sabit bir yerde konumlandırılır. Ahşap ve plastik olanlar daha hafiftir, yerleri değiştirilebilir ve genellikle katlanabilir özelliktedir.

Bahçe bankı nereden alınır?

Bahçe keyfi yapmayı sevenler için bahçede kullanılabilecek birçok masa sandalye takımı modelleri vardır. Bu modeller iç mekan ürünlerine göre, hava koşullarına dayanıklı malzemeden üretilirler. Genellikle ahşap, plastik ve kromaj malzemeden yapılırlar. Bahçede mangal yapıp, bahçe masaları ve banklarında dostlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Genellikle katlanabilir özellikte olan bu eşyalar, kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir niteliktedir. Ayrıca, dilerseniz kış aylarında katlayıp kaldırabilirsiniz, katlanma özelliğinden dolayı yer tutmayacaktır. Merdiven boşluğunuzda rahatça muhafaza edebilirsiniz. Bahçe bankı modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, en ucuz bankları satan online mağazaları kolayca bulabilirsiniz.

Bahçe bankı nasıl yapılır?

Eğer marangozluk işleri ile ilgilenmekten keyif alıyorsanız, bahçeniz için kendiniz de bank yapabilirsiniz. Bunun için kalın kalaslar veya kalın tahtaları kullanabilirsiniz. Tahtaları düzgün şekilde elektrikli odun testeresi ile kestikten sonra çivi ve çekiç yardımıyla birleştirebilirsiniz. Kalın ahşap banklar, yıllarca kullanılabilir eşyalardır. Hatta 50 – 60 yıl kullanılabilen tahta banklar vardır. El yapımı tahta bankların bakımı yıllık olarak yapıldığında, kışın iç mekana alınmasa bile sağlam kalır. Bahçeniz için hazır banklardan satın almak isterseniz, bank modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, en ucuz bankları kolayca bulabilirsiniz.

Bahçe bankı fiyatları ne kadardır?

Bahçeler için aksesuar ve bank fiyatları, modele, markaya ve büyüklüğe göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz bahçe banklarını, Cimri.com sitesinde bahçe mobilyası kategorisi altında yer alan, bahçe bankı sekmesini tıklayarak inceleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz.