Keter ve Blooma marka bahçe aksesuarlarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bahçe aksesuar setleri nelerdir?

Bahçelerde hem düzenin sağlanması hem de dekoratif anlamda aksesuarlar kullanılmaktadır. Örneğin, bahçeye konulan dekoratif bir sandık içerisinde çekiç, keser, bahçe eldivenleri, bahçe malası, tohum kutuları, pense gibi malzemeler konulabilir. Işıklı bahçe dekorları, iyi bir görsel düzenleme ile akşamları bahçenin çok güzel görünmesini sağlar. Işıklı bahçe saksıları, at arabaları, at arabası tekerlekleri, dekoratif depolama dolapları, bahçe heykelleri, ledli dekoratif bahçe lambaları, ahşap aksesuarlar özellikle yürüme yollarının etrafına konulabilecek bambu meşale setleri oldukça şık bir görünüm yaratmaktadır.

Işıklı bahçe aksesuarları nelerdir?

Bahçe dekorunda kullanılan ışıklı aksesuarlar, özellikle de geceleri bahçe keyfi yapmaktan hoşlanan kişiler için evlerinin bahçelerinde bu aksesuarları kullanırlar. Bunun dışında, restaurant bahçeleri, cafelerin açık alanları, otellerin bahçeleri gibi yerlerde de ışıklı aksesuarlar kullanılır. Restaurant ve cafelerin bahçeleri, yaz aylarında daha yoğun kullanıldığından dolayı, yazlık bahçe dekoruna önem vererek, müşterilerini memnun edecek şekilde bahçelerini dekore ederler. Restaurant bahçesinin girişinde bulunan meşale lambalar, ışıklı süsler ve ağaçlara sarılan ışıklı şeritler, ağaçlara asılan küçük ledli lambalar ambiansı olumlu etkiler. Bahçeniz için en ucuz ışıklı bahçe süslerini Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bahçe aksesuarı yapımı nasıldır?

Evinizdeki bazı eski ve kırık malzemeleri değerlendirerek bahçe dekorları yapabilirsiniz. Örneğin, eski taşlı süslü bir tokayı silikon tabancasıyla bir saksının üstüne yapıştırabilirsiniz. Çocuğunuzun küçükken oynadığı eski oyuncak beşiğinden saksılık yapıp duvarınıza koyarak, saçaklı çiçeklerle dolu bir saksıyı üzerine koyabilirsiniz. Düzgün bir ağaç kütüğünü bahçenize koyarak, ortasını keserle açıp, içine çiçek ekebilir veya bahçe taburesi olarak kullanabilirsiniz. Hatta dilerseniz, renkli cam içecek şişelerini alt kısmı öne gelecek şekilde aralarına harç veya alçı koyup yapıştırarak dizebilir, dekoratif bir duvar veya masa yapabilirsiniz. Dilerseniz içinde led ışık da yakarak, harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bahçe aksesuarları fiyatları ne kadardır?

Bahçe dekorlarının fiyatları ürünlere göre değişmektedir. Bahçeniz için en ucuz bahçe dekorlarını Cimri.com sitesinde, bahçe mobilyası kategorisi altında yer alan, bahçe aksesuarı sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırabilirsiniz.