X-Lady Babydoll

En Ucuz X-Lady Babydoll Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  X-Lady
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  İç giyimin kadınların hayatında çok büyük yeri ve önemi vardır. Fantezi giyim de bir o kadar etkilidir. Fantezi giyimde en çok tercih edilen ürünlerin başında babydoll gelir. Farklı modellerde üretilmiş bu fantezi giyim eşyası, özel günlerde ve gecelerde çok tercih edilir. Siz de Le Jardin, X-Lady, PierreCardin, Terry Pau gibi markaların üretimi olan en ucuz babydoll çeşitlerini uygun alışverişin adresi Cimri.com’da bulabilirsiniz.

  Babydoll Nedir?

  Saten, ipek, dantel veya tül gibi kumaşlardan kadınlar için özel üretilmiş, kısa ve seksi fantezi gecelik çeşididir. Bayan fantezi giyiminde büyük yer kaplayan bir üründür. Özellikle transparan kumaşlara sahip olanlar seksiliği ön plana çıkarır. Firmalar tarafından birçok çeşitte ve renkte üretilir. Uzunluğu ise genelde bel veya basen bölgesine kadar olur. Dize kadar uzanan modeller de vardır. Siyah, beyaz, kırmızı, mor, mavi ve pembe en çok tercih edilen renklerdir. Bunun yanı sıra leopar deseni gibi desenli babydoll gecelik çeşitleri de mevcuttur. Kumaş olarak en çok dantel kullanılır. Dantel kumaşı saten ve şeffaf tül kumaşlar takip eder. Kadınlar için icat edilmiş en seksi ürünlerden olan babydoll fantezi gecelik, daha çok 20’li ve 30’lu yaşlardaki kadınlar tarafından tercih edilse de ileriki yaşlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

  Babydoll Nasıl Seçilir?

  Model seçimi kişinin kendi zevkine kalmış bir konudur. Fakat bazı ufak noktalara dikkat etmek gerekir. Örneğin; boyunuz kısa ise dize kadar uzanan modeller yerine daha mini modeller seçmelisiniz. Göğüsleriniz küçük ise push-up destekli modellerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Göğüsleriniz büyük ise boyundan bağlamalı babydoll çeşitleri tam size göre. Vücudunuzda gizlemek istediğiniz kusurlarınız varsa siyah rengin koruyuculuğundan yararlanabilirsiniz. Dantel babydoll gecelikler de harika tasarımlarıyla size yardımcı olacaktır. Babydoll string takım; gecelik ve külottan oluşur. Babydoll takımı seksiliğinizi zirveye taşır. Babydoll bedenleri S bedenden başlar ve M, L, XL olarak devam eder. Ayrıca büyük beden babydoll çeşitleri de hemen her markanın kreasyonlarında yerini korumaktadır. Siz de sıradan geceliklerden sıkıldıysanız ve gece hayatınıza biraz renk katmak istiyorsanız en uygun babydoll çeşitlerini Cimri.com’da bulabilirsiniz!