Babetler, günümüzde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ayakkabı türlerinden biridir. Her yaş grubundan kadının kullandığı babetler hem şık hem de konforlu oluşları ile öne çıkar. Eğer tarzınıza yeni bir hava katmak için babet satın almak istiyorsanız, Cimri.com olarak sizleri yüzlerce marka ve modelle bir araya getiriyoruz. Siz de Lacoste, Puma, Streetfly, Crocs gibi markaların en ucuz babet modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Babet Modelleri Nelerdir?

Babetler, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan farklı modellerde üretilmiştir. Düz tabanlı olmaları ile rahat bir giyim deneyimi sunarlar. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilirler. Her kadının giyim tarzına uyum sağlayan babet modelleri mevcuttur.

Klasik babetler, iş yaşamında ve günlük hayatta kullanmak için uygundur. Babet modelleri çeşitli süslemelerle dikkat çekecek şekilde tasarlanabilir. Bu süsleme toka ya da bant gibi detaylar kullanılarak yapılabilir. Hafif yuvarlak burunlu olan modeller, sivri burunlu olanlara göre daha rahattır. Bu modeller, ofise giymek için uygundur.

Özel günlerde kullanılabilecek babet modelleri daha abiye bir tasarıma sahiptir. Bu modellerin parmak kısmı açık olabilir ya da üretiminde rugan parlak düzeyler kullanılabilir. Taşlı babet modelleri de bu kategoriye örnek olarak verilebilir. Klasik babet modelleri özellikle kumaş pantolonlar ve kısa elbiselerle birlikte giyildiğinde ortaya son derece şık bir kombin çıkar. Tasarımlarında çeşitli taşlar ve desenler kullanılabilir.

Spor babet modelleri günlük yaşamda, okulda ve kısa gezilerde kullanmak için uygundur. Size rahatça yürümenin ve hareket etmenin huzurunu verir. Bu ürünlerin tasarımında sportif şeritler kullanılabilir. Canlı renkler ve eğlenceli desenler de spor babet modellerinin tasarımında kullanılan detaylardandır. Babet seçerken en önemli nokta ayak numaranıza uygun modeli tercih etmenizdir. Ayağınıza büyük gelen bir babet hareket kabiliyetinizi sınırlandıracak, ayağınızdan küçük olan babet ise yürürken canınızın acımasına neden olacaktır.

Babet Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Babet fiyatları ürünün markasına ve üretiminde kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz babetlerin fiyatları 30-379 TL aralığındadır. Fiyat alarmı aracını kullanarak beğendiğiniz ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olabilirsiniz.