Evlerin düzenli olması bütün kadınların rüyasıdır. Dağınıklığı toplamak için birçok işlevsel ev dekorasyon ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan ayakkabı saklama kutusu özellikle kalabalık ailelerde ev hanımlarının büyük yardımcısıdır. En ucuz ayakkabı saklama kutusu çeşitlerini Cimri.com’da bulabilir, fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

 • Ayakkabı Saklama Kutusu Nedir?

  Şeffaf plastikten üretilen, kapaklı yapısıyla içine konan ayakkabıları düzenli halde saklayan kutulardır. Farkı boy ve çeşitlere sahiptir.

  Yazlık, kışlık, spor, klasik birçok ayakkabı çeşidi her evde büyük yer tutmaktadır. Gardırop, ayakkabılık gibi kısımlar doldukça hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Şeffaf ayakkabı saklama kutusu bu sorunu ortadan kaldıran çok işlevsel bir eşyadır. Her ayakkabıya uyumlu ayakkabı saklama kutusu, içini gösteren yapısıyla ayakkabılarınızı kolayca bulabilmenize imkân sağlar. Özellikle mevsim geçişlerinde uzun süre kullanmayacağınız ayakkabıları içine koyarak kaldırabilirsiniz. Sadece sık kullanacağınız ayakkabılara yer açmış olmayacak, uzun süre kullanmayacağınız ayakkabıları da güvenle kaldırabileceksiniz.

  Değişik ebatlarda üretilen farklı çeşitleriyle çocuk, erkek, kadın ayakkabılarına güvenli bir saklama ve muhafaza alanı oluşturabilirsiniz. Ayakkabı dolabında düzen içerisinde saklanan bu kutular yerden tasarruf etmenize olanak sağlar.

 • Ayakkabı Saklama Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

  Şeffaf bayan ayakkabı saklama kutusu; kadınların büyük tutkusu ayakkabılarının yapıları bozulmadan özenle saklanması için üretilmiştir. Sıra sıra, düzenli bir ayakkabı dolabı ihtiyaç duyulan ayakkabının anında bulunabilmesine büyük yardımcıdır. Küçük boyları genelde topuklu klasik ayakkabılara uygun olarak üretilmiştir. Büyük boy kutular ise çizme gibi uzun ayakkabı çeşitlerine uygundur. Bu sayede uzun çizmeleri kullanılmayacağı günlerde formunu yitirmeden muhafaza etmek mümkün hale gelir. Desenli ayakkabı saklama kutusu son zamanlardaki tercihlerdendir. Erkek ayakkabı saklama kutusu; erkek ayakkabılarının büyüklüğüne göre yapılan bu kutular, bottan çizmeye dek bütün ayakkabıları düzenli tutmakta kullanılır. Erkekler için mavi renkte üretilen modelleri de bulunmaktadır.

  Ayakkabılarınıza güvenli ve düzenli bir saklama alanı sağlayan bu kutular özellikle çok seyahat edenlerin başyardımcısıdır. Yanında farklı model ayakkabı götürmek isteyen bayanların tercihidir. Ayakkabı saklama kutusu sayesinde ayakkabı ezilmeden, zarar görmeden ve formunu yitirmeden taşınmış olur.

  Birçok modelin bulunduğu Cimri’den en uygun ayakkabı saklama kutusu çeşitlerine bakabilir, fiyat avantajlarından yararlanarak ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.