Atıştırmalıklar

Atıştırmalıklar Fiyatları

22232 Ürün gösteriliyor.
Atıştırmalıklar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Atıştırmalıklar modelleri ve Atıştırmalıklar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Atıştırmalıklar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kuruyemiş ve Çerez, Çikolata ve Gofret, Bisküvi ve Kek, Şekerleme ve Sakız, Diyet Atıştırmalıklar. 22232 adet Atıştırmalıklar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Atıştırmalıklar

Atıştırmalıklar günümüzde çoğunlukla abur cubur olarak bilinip sağlıksız görülse de fındık, fıstık, ceviz gibi kuruyemişler kurutulmuş meyveler de atıştırmalık kategorisine dahildir. Atıştırmalıklar iki öğün arasında açlığını bastırmak için yediğin ara öğünlerin genel adıdır. Kuruyemişler, bisküviler, barlar, tatlı veya şekersiz atıştırmalıklar en çok tercih edilen atıştırmalıkların başında gelir. Atıştırmalıklar çoğunlukla işte, okulda öğün aralarında tercih edilir. Ya da spor yaparken spora başlamadan önce ya da spor bittikten sonra ana öğüne kadar sizi idare etmesi için tercih edilir. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar daha sık yemek yemeye meyilli oldukları için üç öğün onlara yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden her öğün arası açlıklarını yatıştıracak sağlıklı atıştırmalıkları tercih ederler.

Atıştırmalık Çeşitleri

Atıştırmalık çeşitleri şekerli, şekersiz, tatlı, bar, bisküvi, çikolata topları, kuruyemişler, kurutulmuş meyveler vb. olmak üzere oldukça fazla ve çeşitli ürün gruplarından oluşur. Atıştırmalıklar çokça rağbet gördüğü için birçok marka piyasaya atıştırmalık sürmüştür. Atıştırmalık markaları günümüzde oldukça fazladır. Kimisi tatlı kimisi çikolatalı kimisi de özellikle son zamanlarda iyice yükselişe geçen sağlıklı atıştırmalıklarla piyasada yer bulmaya çalışır. Atıştırmalık tatlı çocuklar tarafından çokça sevilse de haddinden fazla tüketilmesi zarara yol açabilir. Ara öğünlerde tok tutmak ya da düşen kan şekeri için idealdir. Şekersiz atıştırmalıklar şekeri hayatından çıkaranlar ya da şeker hastalığı olduğu için şeker tüketmeyenlerin kurtarıcı ara öğünüdür. Atıştırmalık barlar piyasada çeşitli markalar tarafından yulaflı, kurutulmuş meyveli olarak üretilse de evde kendiniz de doğal ve sağlıklı atıştırmalık barınızı yapabilirsiniz. Üstelik de tercihinize göre fındık, fıstık kuruyemiş, kurutulmuş meyveli, yulaflı pratik ve az maliyetli barlar yapıp çayla ya da meyve suyuyla ara öğün olarak tercih edebilirsiniz. Atıştırmalık bisküviler çoğunlukla okulda çocukların ders aralarında açlıklarını bastırmak için yedikleri tatlı ve tuzlu ürünlerdir. Tok tutma konusunda ideal olan bisküviler markadan markaya sade, kakaolu, çikolata veya fındık parçalı, peynirli versiyonlarıyla iştah açıcıdır. Atıştırmalık çikolata topları hem küçüklerin hem büyüklerin iştahını kabartan ürünlerdir. Diyette olanların ve şekeri hayatından çıkaranların tercih etmediği çikolata topları atıştırmalık olarak özel bir durumunuz yoksa tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Atıştırmalık Fiyatları

Atıştırmalık ürünlerin fiyatları çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye uygun fiyat aralığındaki atıştırmalıklar bulunur. Atıştırmalık ürünler çeşitli özelliklerine göre piyasaya sürülüp kullanıcıların beğenisine sunulur. Atıştırmalığın türü, içeriğindeki ürün, atıştırmalığın şekerli veya şekersiz oluşu, atıştırmalığın markası atıştırmalık fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Mesela içeriğinde çikolata olan bir atıştırmalık daha pahalı olurken içeriğinde Antep fıstığı olan bir bar ile içeriğinde fındık olan bir barın fiyatı aynı olmaz. Antep fıstığı piyasada daha pahalı olduğu için Antep fıstıklı bar maliyetinden dolayı diğerlerinden daha pahalı olur.  Siz de sayfamızda bulunan atıştırmalıkları özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Kendiniz için en sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıkların hangi sitede olduğunu cimri.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Atıştırmalık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Marketten atıştırmalık satın alırken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. Öncelikle atıştırmalık deyince çoğunluğun aklına sağlıksız abur cuburlar gelse de fındık, fıstık gibi kuruyemişler, kurutulmuş meyveler de atıştırmalıktır. Atıştırmalık tercih ederken ürün paketli ise paketin son kullanma tarihine bakmak önemlidir. Ayrıca satın aldığının ürünün içeriğine de bakmalısınız bazı atıştırmalıklar uzun süre dayanması için birtakım işlemlerden geçirilir. İçeriğinde alerjiniz olacak bir ürün bulabilir. Sağlığınıza zarar verecek sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız paketin içeriğine bakanlık onayı alıp almadığına dikkat etmelisiniz. Eğer aldığınız konserve bir atıştırmalıksa kapağında şişkinlik olup olmadığına dikkat edin eğer kapakta hafif bir şişkinlik yoksa o ürün bozuk olduğu için almayın.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery