track source
track source

Ankastre Çamaşır Makinesi

Ankastre Çamaşır Makinesi Fiyatları

0 Ürün gösteriliyor.
Ankastre Çamaşır Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ankastre Çamaşır Makinesi modelleri ve Ankastre Çamaşır Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ankastre Çamaşır Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: . 0 adet Ankastre Çamaşır Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ankastre Çamaşır Makinesi

Günlük alışkanlıklara bağlı olarak ev içerisinde geçirilen zaman değişiklik gösterir. Şehirleşmenin getirdiği teknolojik yeniliklerle beraber daha az alanlara daha fazla işlevsellik kazandıran ürünler de artar. Ankastre tasarımlı modeller genellikle mutfak ve ev odaklı ürünlerden oluşur ve hedeflenen işlevsel alanların yaratılmasını sağlar. Mutfak ve banyo gibi küçük alanlar başta olmak üzere arzu edilen mobilya ve ürünlerin planlanan bölgelerde kullanılmasını kolaylaştırır. Bunlar içerisinde ankastre çamaşır makinesi modelleri; Siemens, Beko ve Teka gibi önde gelen markalar tarafından üretilir. Beyaz eşya alanında lider olan bu markalar çoğunlukla modellerini kullanıcı tercihlerine istinaden tasarlar. Ankastre tasarımlı çamaşır makinelerinin birçoğu çekici teknik özellikleri içerisinde kurutma teknolojisini de içerir. Böylelikle tek seferde yıkama işlemi ardından kurutma işlemini gerçekleştirir. Çamaşırlar için yıkama ve kurutma işlemlerini birlikte sunan ankastre kurutmalı çamaşır makineleri birçok kullanıcı için zaman tasarrufu sağlar. Ankastre çamaşır makineleri şık ve ergonomik tasarımları ile istenilen alanlarda faaliyet göstermeye hazırdır. Zengin model çeşitlerinin yanında esnek bütçe seçenekleri de bulunur.

Ankastre Çamaşır Makinesi Modelleri

Beyaz eşyalar yaşamı daha pratik ve keyifli hale getiren yardımcı ürünlerden oluşur. Mutfak ve banyo gibi belirli alanlara yönelik geliştirilen beyaz eşyaların her biri farklı işlevsel özellikler ile donatılır. Bunlar arasından çamaşır makinesi modellerine geleneksel çalışma şekli ve tasarımlara her yıl yenilerini eklenir. Belli bir noktaya sabitlenerek iç hacim alanından yararlanılan ankastre tasarımlar yeni çamaşır makinesi modelleri arasında gelir. Gittikçe yaygınlaşan ankastre çamaşır makinesi markaları içerisinde Beko ve Siemens gibi lider markalar dikkat çeker. Kişisel beğeni ve gereksinimlere uygun onlarca model barındıran markaların performans seviyeleri değişkenlik gösterir. Temel olarak ankastre çamaşır makinesi modelleri kurutmalı ve kurutmasız olarak çalışma şekline göre ikiye ayrılır. Enerji tüketimi, tasarımı, program çeşitliliği ve boyut gibi faktörler çamaşır makinelerinin diğer sınıflandırma kriterlerindendir. Ankastre kurutmalı çamaşır makinesi çeşitleri, ortalama 50x60x80 cm ebatlarında bir ölçüye sahip olarak modeline göre alternatifler barındırır. Kurutmalı ankastrelerde çamaşır yıkama kapasitesi yaklaşık 8 ile 10 kilo arasındayken kurutma kapasitesi 4 ile 5 kilo civarındadır. 1400 sıkma devrine yakın gücü ile çamaşırların arzu edilen oranda kurumasını hedefler. Çamaşırların özelliklerine istinaden pamuklu, sentetik ve yünlü başta olmak üzere ortalama 16 kadar farklı işlem programı sergiler. Ankastre kurutmalı çamaşır makineleri çoğunlukla A ve A+ gibi yüksek enerji verimi sınıfına dahildir. Bu sayede çalışma esnasında çamaşır kapasitesine bağlı su tüketimi tasarrufu daha yüksek oranda sağlanır. Çamaşır makinelerinin performansları kadar güvenliklerinin de yüksek olması önemlidir. Markalara göre pek çok kurutmalı ankastre çamaşır makinesinin dinamik rezidans, çocuk kilidi ve çamaşır yıkama dengesi gibi kontrol mekanizmaları bulunur. Taşma emniyetine karşı hazırlıklı olan ankastre çamaşır yıkama makinelerinin genellikle kurutma teknolojisi su yoğuşturmalı tipte tasarlanır. Bu tür modellerde ayrıca kurutma ve yıkama işlemleri arasında su tüketimi yaklaşık olarak 60 ile 78 lt arasında yer alır. Kurutmasız çamaşır makinelerinde program bittikten sonra çamaşırların makineden çıkarılması ve dış bir alanda kurumaya bırakılması gerekir. Kurutmalı birçok çamaşır makinesinde hızlı kurutma programları zaman kazandırır.

Ankastre Çamaşır Makinesi Fiyatları

Hafta boyunca gündelik işleri daha hızlı ve pratik tamamlamayı sağlayan belli başlı beyaz eşyalar bulunur. Çamaşır makineleri ankastre, kurutmalı ve kurutmasız olarak çeşitli model seçenekleri barındırır. Ankastre çamaşır makinesi fiyatları; modeline, markasına, enerji sınıfına, program çeşitliliğine ve kapasitesine göre değişir. Arçelik ve Beko gibi popüler markalar tarafından üretilen ankastre çamaşır makinelerinin çoğu A ve üzeri yüksek enerji sınıfı ile çalışır. Enerji sınıfının yükselmesiyle birlikte su ve enerji tasarrufu ile çamaşır makinesinin maliyeti de yükselir. Zarif tasarıma sahip çoğu ankastre çamaşır makinesi 10 ile 16 arasında bir program çeşitliliği sunar. Program sayısı genellikle çamaşırların özelliklerine ve yıkama gereksinimlerine istinaden oluşturulur. Program sayısı arttıkça çamaşırların yıkama ve kurutma olanakları artarken makine fiyatları da beraberinde artış gösterir. Çamaşır makinelerinin yıkama ve kurutma kapasiteleri birbirinden farklıdır. Modellerine bağlı olarak birçok ankastre çamaşır makinesi 9 kilo yıkama, 5 kilo kurutma kapasitesi sunar. Artan çamaşır kapasitesi çamaşır makinelerinin maliyetlerini doğrudan arttırır.

Ankastre Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük ve haftalık gibi belirli periyotlarda ortaya çıkan çamaşır problemlerine karşı hem yıkama hem de kurutma özellikli makineler bulunur. Özellikle acil ihtiyaçlara yönelik bazı program içerikleri ile kullanıcılar için zaman tasarrufu oluşur. Tüm bu ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen bir ankastre çamaşır makinesi satın almadan birkaç özelliğe dikkat edebilirsiniz. İlk olarak çamaşır makinesinin yerleştirileceği alanın belirlenmesi ve makine boyutlarının kontrol edilmesi gerekir. Bazı modellerde ankastre çamaşır makinesi dolabı edinmek mümkündür. Bazı modellerde ise çamaşır makineleri hazır ayrılan bölmelere yerleştirilebilir. Konum ve ebatın yanı sıra ankastre kurutmalı çamaşır makineleri seçiminde program sayısı ile enerji tasarruf seviyesi öne çıkar. Genel olarak A+ ve A sınıfı olan çamaşır makineleri kullanım boyunca düşük enerji tüketimi sağlar. Ortalama 10 ile 15 yıkama ve kurutma programı sunan makineler kullanıcılar için esnek işlem olanağı tanır. Cimri.com üzerindeki filtrelerle dilediğiniz ankastre çamaşır makinesi modellerini birlikte kolayca kıyaslayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery