Anahtarlarınızı süslemek için güzel bir anahtarlık almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizleri yüzlerce marka ve model ile bir araya getiriyoruz. Her daim yanınızda taşıdığınız anahtarlarınızı süslemenin en keyifli yolu sevimli bir anahtarlık kullanmaktır. Siz de Donkess, PF Concept, Yoohoo gibi markaların en ucuz anahtarlık modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Anahtarlık Modelleri Nelerdir?

Anahtarlıklar ev anahtarlarını ya da araba anahtarlarını süslemek için kullanılabilir. Anahtarlık modelleri pek çok değişik tarza hitap edecek şekilde üretilir. Büyük, küçük, taşlı, sade, pelüş anahtarlık gibi farklı modeller hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eder. Örneğin çocuğunuza evinizin bir anahtarını verecekseniz, bunu ayıcıklı pelüş bir anahtarlıkla süsleyerek kendisine sunabilirsiniz. Pelüş ve sevimli anahtarlıklar içinizdeki çocuğu da son derece mutlu edecektir. Küçük anahtarlıkların ve büyük anahtarlıkların farklı avantajları vardır. Küçük anahtarlıklar üzerinizdeyken ya da çantanızdayken çok fazla yer kaplamaz. Bu anlamda kullanışlıdır ve genellikle erkekler tarafından tercih edilir. Araba anahtarlık modelleri de genel olarak küçük tasarımlarla üretilirler.

Büyük anahtarlıklar ise çantalarında anahtarlarını bir türlü bulamayan kadınlar için idealdir. Böylelikle anahtarlarını çantalarının içinde hemen görebilir ve kolaylıkla bulabilirler.

Anahtarlıkların bazı modelleri hayatınızı kolaylaştırmak üzere üretilmiştir. Fenerli ve lazerli anahtarlık çeşitleri bu duruma örnektir. Bu anahtarlıklar işlevsel özellikleri ile öne çıkar ve karanlıkta kapınızdaki anahtar deliğini kolayca bulabilmenizi sağlar.

Anahtarlık, aynı zamanda güzel bir hediye seçeneğidir. Özellikle isimli anahtarlık modelleri sevdiklerinize hediye etmek için idealdir. Erkeklere hediye etmek için de tuttuğu takımın renklerini taşıyan taraftar anahtarlıkları mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır.

Anahtarlık Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Harika bir hediye seçeneği olan anahtarlıkların fiyatları markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Anahtarlıkların geniş bir fiyat yelpazesi vardır. Cimri’de sizin için bir araya getirdiğimiz yüzlerce anahtarlık modelinin fiyatları da 1 TL ile 499 TL arasında değişiklik göstermektedir. Cimri, her bütçenin kendisine uygun modeli bulabilmesini sağlar. Siz de ürün karşılaştırma yaparak ihtiyaç duyduğunuz anahtarlık modelini seçebilir ve Cimri.com fiyat alarmı aracını kullanarak beğendiğiniz ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olabilirsiniz.