ANAHTAR KUTUSU NEDİR?

Anahtar kutusu anahtarları bir arada güvenli bir tutmak için kullanılan bir araçtır. Anahtar asma kutusu olarak da bilinir. Anahtarların kendi içinde düzenli olarak durmaları bu kutu sayesinde olur. Eve geldiğinizde anahtarınızı içine koyarak nereye koyduğunuzu unutmamanızı sağlar. Kullanan kişiler için kolaylık sağlar. Ev girişine kolaylıkla asılabilir. Otopark ve otellerde de kullanılır. Birden fazla anahtarın bir arada ve düzenli durmalarını sağlar. Otopark ve otellerde kullanan kişiler, astıkları anahtarın yerini kolaylıkla bulur. Birden fazla anahtarın yerini tespit etmeyi kolaylaştırır. Anahtar ve benzeri eşyaları organize etmeyi sağlar. Anahtarların güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlar.

Hangi malzemeden yapılır?

Anahtar kutularının sert plastik ABS malzemeden, ahşap, döküm, alüminyum ve çelik anahtar kutusu modelleri vardır. Mdf üzeri laminasyon yapılarak desen uygulanan modelleri vardır. Kanca veya askı sistemi ile üretilir. İhtiyaca göre askı sayısı arttırılabilir. Duvara monte etmek için asma yeri, vida veya çivi ile tutturulabilecek şekilde olur. Malzemenin yapısına uygun, farklı dizaynlarda üretilir. Aralarında raf şeklinde ayıraçlar kullanılır. Raf uzunlukları farklı boyutta olabilir. Raf malzemesi ana gövdenin yapısına uygun olarak belirlenir.

Evlerde anahtar kutusu

Bu ürün, ihtiyacınızı görür ve evlere dekoratif hava katar. Bazı anahtar kutusu modelleri fotoğraf çerçevesi olarak üretilir. Evlerde farklı bir hava ve dekorasyon malzemesi olarak kullanılır. Farklı boyutlarda olanları vardır. İhtiyaca göre boyut belirlenir. Evinizin dekorasyonuna göre farklı model ve renk seçenekleri vardır.

Özellikleri nelerdir?

Anahtar kutuları kullanıldıkları yere göre şifreli, camlı, ahşap kapaklı, kapaksız olarak üretilir. Kolay ve doğru bir şekilde anahtarları bulmanız için numaralama ve etiketleme imkânı olanları vardır. Kullanacak kişiler kendi zevklerine göre renk ve model seçerler. Kullanılacak ortamın güvenliği için elektronik şifreli anahtar kutuları da vardır. Kişiler şifre girerek kutuyu güvenli bir şekilde açar. Yetkisiz kişilerin anahtarlara ulaşması engellenmiş olur.

Atadan, Lamiess, Diall markalı anahtar kutuları, en uygun fiyatla cimri.com sitesinde mevcuttur. Ayrıca, beğendiğiniz ürünün üzerinde bulunan ‘fiyat alarmı’ sekmesini aktif konuma getirerek indirimlerden haberdar olabilirisiniz.

https://www.cimri.com/anahtar-kutusu