• Yeni doğum yapacak anne adayları ve baba adayları, bebekleri için her koşulda en iyisini ister. Yeni doğan bebekler, hassas ve narin yapıya sahip oldukları içinde, alışveriş sırasında teknolojinin gelişimi ile hangisinin daha iyi olacağına karar vermekte anne baba adaylarını oldukça zorlarlar. Bebek eşyalarının en önemli eşyalarından biri de ana kucağıdır. Ana kucağı ve oto koltuğu kategorisinde bulunan modeller, yeni doğan bebekleri gerektiği şekilde desteklemeye en müsait eşyalardan biridir. En önemli özelliği bebeğin gerçekten anne kucağında duruyormuş gibi yaslanması ve rahat hissetmesini sağlamaktır. Şimdi Cimri’desiz de en uygun modelleri en ucuz fiyat avantajları ile kolayca bulabilirsiniz!.

  • Ana Kucağı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

    Bu ürünler bebeğinizin 14 kg ağırlığına gelene kadar kullanabileceği, sokakta, arabada ve evde de rahat bir şekilde sürekli kullanımınızda olabilecek araçlardan biridir. Bebeğinizin ana kucağı üzerinde geçireceği süreyi de göz önünde bulundurursanız, satın alacağınız modelin güvenli ve konforlu olmasına önem göstermelisiniz. Bebeğinizin arabada güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayacak bu ürünleri alırken, hafif olmasına ve tam yatış pozisyonunda ayarlanabilir olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Ayarlanabilir mekanizmalara sahip ana kucaklarını tercih etmek, bebeğinizin her alanda güvende olmasını sağlayacaktır. Satın almaya karar verdiğiniz ana kucaklarının üzerinde bulunan tentelerin hafif olması da rahat taşınabilmesi açısından, yıkanabilir olması da hijyen bakımından çok büyük önem taşımaktadır. Çoğu ana kucağı modelinde arabaya bağlanabilme özelliği bulunsa bile, satın alım yapmadan önce buna da dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

  • Ana Kucağı Kullanımı Nasıldır?

    Ana kucağı kullanımı, bebeğiniz için en uygun modeli satın aldıktan sonra kendi kullanım kılavuzunda da bulunmaktadır. Fakat genel olarak dikkat edilmesi gerekilen noktalar öncelikle bebeğin ana kucağına direkt olarak yatırılmasıdır. Sırtına destek olması için koyacağınız minder ya da battaniyeler, aksine bebeğinizin olması gereken pozisyonun dışına çıkaracaktır. Beş noktalı kemerli ana kucağı edinmeniz, seyahat esnasında bacak arasından, belinden ve omuz üstünden emniyet kemerlerini geçirmenizi ve daha güvende olmasını sağlayacaktır. Emniyet kemerlerini önden birleştirmek ve çıkmayacağından emin olmanız, emniyet kemerlerini bebeğinizi sıkıca tutacak şekilde ayarlanması da önemlidir. Kısa mesafelerde bile kullanmanız hem bebeğinizi alıştıracak hem de bebeğinizin yine güvenliği ve sağlığı açısından büyük önem arz eder.

    Siz de en değerli varlıklarınıza, Cybex, Prego, Sunny Baby, Baby2go gibi onlarca marka içerisinden, bebeğinize en uygun ana kucağı modellerine en ucuz fiyatlar ile kolayca sahip olabilirsiniz!