Besafe Ana Kucağı Tulumu

En Ucuz Besafe Ana Kucağı Tulumu Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Besafe
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En ucuz ana kucağı tulumlarını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ana kucağı tulumu ne işe yarar?

Soğuk kış aylarında olumsuz hava koşullarından bebeğinizi korumaya yarayan, tamamen açıldığında bebeğinize oyun halısı işlevi gören hem bebek arabalarında hem ana kucaklarında kullanılabilen oldukça fonksiyonel bir ürün gurubudur. Üretildiği malzemeler ise genellikle kaliteli mont kumaşı, içte kalın polar, dolgu malzemesi olarak çift tela ile desteklenmiş silikon elyaf kullanılan kaliteli ürün bileşenlerinden üretilir.

Ana kucağı tulumu kullanmak ne gibi faydalar sağlar?

Kullanımında sağlayacağı birçok faydaları özetleyecek olursak: Puset ve anakucağı tulumları bebeğinizin sıcak, rahat ve huzurlu olmasını sağlar. Dışarı çıkarken kat kat giydirmenize gerek kalmaz. Karlı havada bile bebeğinize temiz hava aldırmanızı sağlar. Rüzgarlı havalarda bebeğinizin belinin açılmasını önleyeceğinden müthiş bir koruma özelliği gösterir. Öndeki tek fermuar ile kolay kullanım sunar. Dilerseniz ayak kısmındaki fermuar açılarak çocuğunuzun ayaklarını açıkta bırakabilirsiniz. Kullanımı çok rahat ve kolay olmakla beraber anne ve babalar için kış aylarının vazgeçilmezidir. Genellikle tüm puset, bebek arabası ve ana kucağı ile uyumlu olarak kullanılabilir. Birçok modelde genellikle tek fermuar vardır ve tek hamlede fermuarı açabilirsiniz. Bebeğinizi çok kısa sürede dışına çıkarabilirsiniz. Gittiğiniz yerde saniye gibi kısa süreli bir anda tek hamleyle üzerinden çıkarabilirsiniz. Birçok modelde açıkça belirtilen kullanma talimatlarını uygulayarak güvenle kullanılabilir. Annelerin en çok severek kullanacağı noktalardan biride bu fonksiyonel tulumlar sayesinde pusetiniz her zamankinden temiz ve lekesiz kalacaktır. Daha ılık havalarda ön fermuarı açıp yana sararak pusetinize ek bir yumuşak zemin olarak kullanabilirsiniz. Temizliği konusunda da oldukça rahat ürünlerdir. Çamaşır makinasında problemsiz yıkanabilir.

Bebeğe Sağladığı Faydalar ise; Sıcacık gezerken temiz hava alır. Yumuşak ve güvenli hisseder. Puset tulumu çocuklarımızın özellikle ayaklarını sıcak tutar.

Anne - Babaya sağladığı Faydalar; Bebeğinizi kat kat giydirme derdinden kurtuluyorsunuz. Soğuk havalarda bile bebeğinizle rahatça dışarı çıkabiliyorsunuz. Arabada çıkar, sonra tekrar giydir derdiniz olmuyor.

En uygun fiyatlı ana kucağı tulumlarını cimri.com sitesinden inceleyebilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.