Marka
WellMatt
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Alez yatak koruyucu, çarşafsız yatağın üzerine serilir ve yatağın kirlenmesini engeller. Yatak yıkamak oldukça zor bir iş olduğu için yatağın üzerine serildiği zaman ev hanımlarının işini kolaylaştırır. Alezlerin hem çift kişilik hem de tek kişilik modelleri vardır. Siz de ev işlerinizi daha kolay bir hale getirmek için alez yatak koruyucu almak istiyorsanız Cimri.com’da yüzlerce modeli sizin için bir araya getirdik. Siz de WellMatt, Kupon, Homeland gibi kaliteli markaların en ucuz alez yatak koruyucu modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yatak Koruyucu Alez Modelleri Nelerdir?

Alezler kapitoneli ve kapitonesiz olmak üzere ikiye ayrılır. Standart kullanımlı bir üründür. Her yatağın üzerine serilebilir. Yatağı kirden koruduğu son derece kullanışlıdır. Alezler hem yatağı korur hem de size konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Kapitoneli alezler pamuklu yüzeye sahiptir. Pamuklu yüzey uyurken size daha yumuşak bir his yaşatır. Alezin kenarlarının lastikli olması kullanımını kolaylaştırır. Bu modeller yatağa kolaylıkla takılır ve uyku esnasında kayma yapmaz. Pamuk, sağlık için faydalı bir kumaş tipidir. Bu anlamda size daha da rahat ve deliksiz bir uyku deneyimi sunar.

Sıvı geçirmez alez modelleri, yatağı sıvı temasından korur. Bu tür alez yatak koruyucu modelleri sağlam dış yüzeyi ile dayanıklı bir yapıdadır. Su geçirmez alez modelleri özellikle bebek yatakları için oldukça kullanışlıdır.

%100 pamuktan oluşan alez yatak koruyucu modelleri çarşaf gerektirmeden de kullanılabilir. Alezler leke tutmama özellikleri ile uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Kış aylarında yünlü alez modelleri kullanmak daha kolay ısınmanızı sağlar.

Alez Yatak Koruyucu Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Yatak koruyucu fiyatları ürünün markasına, modeline, kalınlığına ve üretiminde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Ürünün içinde kullanılan dolgu maddesi fiyatı belirleyen önemli etkenlerden biridir. Cimri.com size en kaliteli alez yatak koruyucu modellerini en uygun fiyatlarla sunar. Siz de Cimri.com’un ürün karşılaştırma özelliğini kullanarak eviniz için ihtiyaç duyduğunuz yatak koruyucu kolaylıkla bulabilir, fiyat alarmını kurarak beğendiğiniz ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olabilir ve bütçeniz sarsılmadan keyifle ve güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.