track source
track source

Aksiyon Kamera

Aksiyon Kamera Fiyatları

276 Ürün gösteriliyor.
Aksiyon Kamera fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Aksiyon Kamera fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 276 adet Aksiyon Kamera ürünü bulduk. Aksiyon Kamera kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Aksiyon Kamera mağaza fiyatları ve Aksiyon Kamera ürün özellikleri incele!
GoPro Rechargeable Battery Hero 9 Şarj Edilebilir Batarya

GoPro Rechargeable Battery Hero 9 Şarj Edilebilir Batarya

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Aksiyon Kamera

Etkinliklerde, en heyecanlı ve en eğlenceli anları kaydetmek için kameraların yanımızdan ayrılmaması gerekir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle her alana uygun üretilen kamera modelleri bulunur. Birçok kullanıcı fotoğraf ve video gibi ihtiyaçlarını telefon ile karşılayabilir. Fakat daha yüksek performans ve çekim kalitesi tercih eden kullanıcılar aksiyon kamera seçeneği ile bu ihtiyacını karşılayabilir. Aksiyon kameraları, doğa sporlarına ilgi duyan kullanıcılar, yarış severler ve etkinliklere katılanlar ve video vlog çekimi yapan kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Bu kameralar temel bir teknolojik aletin yapabileceğinden daha fazlasını yapabilir. Su geçirmez yapıları sayesinde su altında dalış yapan kullanıcılar da tercih eder. Bu sayede suyun altında fotoğraf ve video çekimi rahatlıkla yapabilir. Yarışsever bir kullanıcı kaskına ya da aracına monte ederek yaptığı yarışı kayıt altına alabilir. Etkinliğe katılan bir kullanıcı da aksiyon kamerası ile kayıt altına alarak anılarını oluşturabilir. Aksiyon kamera modelleri küçük yapıda olmaları sayesinde, oldukça rahat taşınabilir. 

Aksiyon Kamera Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcı farklı bir amaç için aksiyon kameralarına ihtiyaç duyar. Günümüzde dünyanın her noktasına ulaşan internet siteleri sayesinde internet üzerinden bazı işlerle ilgilenir. Kamera ihtiyacı duyulan her alana uygun olan aksiyon kameraları özellik, kullanım alanı olarak farklı seçeneklerde bulunur. Sağlam ve dayanıklı olmaları sebebiyle tüm aksiyon anlarında kullanılabilir. Yarış yapan bir kullanıcı aksiyon kameraları sayesinde yarış anlarını kaydedebilir. Kaydettiği yarışları daha sonra izleyerek kendini geliştirebilir. Etkinliğe katılan kullanıcılar telefon kamerasının yaptığının daha fazlasına ihtiyaç duyabilir. Aksiyon kameraları bu konuda kolaylık sağlar. Doğa yürüyüşü yapan ve bu geziyi kayıt altına almak isteyen kullanıcılar olabilir. Yaptığı geziyi kayıt altına alabilmesi için, aksiyon kamera modelinin batarya performansının güçlü olması gerekir. Bu kullanıcı için aksiyon kamerası bataryasının uzun süre dayanıklı olması işini kolaylaştıran detaylar arasında bulunur. Birçok kullanıcı tarafından en çok dikkat edilen özellikler arasında kamerasının çözünürlük kalitesi gelir. Aksiyon kamera 4k ya da full HD çekim gücüne sahip bir aksiyon kamerası modeli tercih edilebilir. Dalış yapan kullanıcılar, dalış anında gördüklerini sevdiklerine göstermek isteyebilir. Dalış kıyafetinin göğüs kısmında bulunan bir aparat sayesinde aksiyon kamerası takılabilir. Kullanıcı bu sayede dalış anında gördüğü ve yaşadıklarını sevdiklerine ya da anı olarak daha sonra izleyebilir. FPS değeri, görüntüye rengini veya tonunu en doğal şekilde aktarmaya yarar. Bu nedenle aksiyon anında kullanılacak bir aksiyon kamerasının FPS değeri yüksek olmalıdır. Güvenlik amaçlı aksiyon kamerası tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Motor kaskının üzerine bir aparat yordamıyla aksiyon kamerası takılarak kayıt altına alınabilir. Oluşabilecek bir kaza anında tutulan kayıt kazayı aydınlatmaya yardımcı olabilir. GPS özelliği bulunan aksiyon kamera modelleri de bulunur. GPS özelliği birçok kullanıcıya faydalı olabilir. Su geçirmez yapıya sahip olmayan aksiyon kameralarına, su geçirmez aksesuar yordamıyla su geçirmez yapılabilir. Aksiyon kameraları genel olarak boyutları küçük olur. Fakat birçok markanın farklı boyutlarda modelleri olabilir. Aksiyon kameraları modelleri arasında ekranlı ekransız olarak farklı seçenekleri bulunur. Ekranı olan modeller sayesinde pil gücü, hafıza durumu ve özel ayarlar kontrol edilebilir. 

Aksiyon Kamera Fiyatları

Aksiyon kameraları birçok modele ve farklı özelliklere sahip olabilir. Bu sebeple bir aksiyon kamerası tercih etmeden önce, kullanım alanına göre tercih yapılmalıdır. Birçok kullanıcı tarafından bilinen büyük markalar, diğer markalara kıyasla yüksek fiyatlarda olabilir. Çekim kalitesi aksiyon kamera fiyatları ile doğru orantılıdır. 4K çekim kalitesine sahip bir model daha yüksek fiyatlarda olabilir. Full HD çekim kalitesine sahip bir model ise daha uygun olabilir. Aksiyon kamerası su geçirmez özelliği içeriyor ise, su geçiren modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Aksiyon anında aksiyon kamerasının montajı yapılacak yere uygun aparatlar bulunur. Bu aparatlar sayesinde aksiyon kamerası rahatlıkla takılabilir. Bu aparatlar ayrı olarak da satılabilir. Geniş görüş açısına sahip özellikte olan aksiyon kamerası ihtiyacı olan kullanıcılar olabilir. Aksiyon kamerasının özellikleri içerisinde bulunan geniş görüş açısına sahip modeller daha yüksek fiyatlarda olabilir. Pil gücü yüksek olması performans açısından oldukça önemlidir. Pil gücü yüksek olan modeller daha yüksek fiyatlarda yer alır. 

Aksiyon Kamera Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aksiyon kamerası tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken faktörler bulunur. Bu faktörlerin en başında aksiyon kamerasının kullanılacak olduğu alan gelir. Yarış anında kullanılacak olan bir aksiyon kamerası FPS’i yüksek olan bir model olması gerekir. Aksi takdirde kayıt altına alınan görüntü net olmayabilir. Dalışta ya da su altında kullanılacak bir aksiyon kamerası modelinin mutlaka su geçirmez özelliği olması gerekir. Kırılmaz ve dayanıklı olmaları sebebiyle kamera tercih edecek kullanıcılara aksiyon kamerası tavsiyesi edilir. Fakat markadan markaya modelden modele göre dayanıklılık oranı değişebilir. Dayanıklı olmayan bir ürün tercih edilir ise, yarışta ya da herhangi bir kullanım anında yere düşer ve kullanılmaz hale gelebilir. Aksiyon kamerası genel olarak elde tutulmayan bir yere takılan bir üründür. Monte etmek isteyen kullanıcılar Aksiyon kamera aparatı tercih edebilir. Tercih edilen aparatın aksiyon kamerası modeline uyumlu olması gerekir Aksi halde aksiyon kamerası denk gelmez ya da düşerek deforme olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery