Marka
Reeves
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Renklerle uğraşmak, onları bir araya getirerek farklı ritimler yakalamak her zaman eğlenceli ve hoş sonuçlar doğurmuştur. Bu nedenle eğlenceli hobiler arasında başı çeken seçenekler arasında resim yapmak yer alır fakat resim yapmak için pek çok malzemeye ihtiyaç duyulur ve bu malzeme çeşitlerinden birisi de tabii ki akrilik boyalardır. Oldukça kullanışlı ve çok geniş bir renk skalasına sahip olan bu boya çeşitlerini ister tek tek ister akrilik boya seti olarak en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!

 • Akrilik Boya Nedir?

  Su bazlı bir boyadır. Yağlı boyaya kıyasla daha dayanıklı, daha çabuk kuruyan ve bir hata olduğunda su ile temizlenebilerek geri dönüşü olan bir yapıya sahiptir. Resimle ilgilenen kişiler tarafından çokça tercih edilen bir boya türüdür. Kokusuz olması nedeniyle de evinizde ya da kapalı herhangi bir yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  Akrilik boya renkleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstediğiniz tonu hazır olarak alabileceğiniz gibi ana renkleri edinerek de kendiniz renkleri karıştırarak farklı renkler elde edebilirsiniz. Uygulaması oldukça kolaydır ve kullanım alanı oldukça geniştir. Tuval üzerine uygulanabileceği gibi aynı zamanda dekoratif objeler üzerine de uygulanabilen bir boya çeşididir.

 • Winsor Newton, Art Deco ve Cadence gibi birbirinden kaliteli markaların en uygun fiyat sıralamalı ürünlerine Cimri.com’dan hemen ulaşabilirsiniz!

 • Akrilik Boya Nasıl Yapılır?

  Akrilik boya uygulaması kolay boya türlerinden biridir. Seyreltmek ve rengi açmak için su yeterlidir. Bu boya çeşidini uygularken hızlı hareket etmeniz önemlidir aksi taktirde paletinize alacağınız boya çok çabuk kuruyacaktır. Kuruyan boyanın üzerine tekrar su ekleyerek kullanabilirsiniz. Fakat her seferinde uğraştırıcı olabileceği için hızlı davranmanızı daha sağlıklı olacaktır. Akrilik boya aynı zamanda üst üste renk katı atabilme imkânı tanıması nedeniyle de oldukça kullanışlıdır. Bu noktada dikkat etmek gereken konu, alttaki renk katmanının tamamen kuruduğundan emin olmaktır. Aynı zamanda herhangi bir hata yapıldığı taktirde kuruyan boya katmanını su ile temizleyerek hatalarınızı düzeltmeniz de mümkündür.

 • Birbirinden kaliteli ve kullanışlı boya çeşitlerini Cimri.com’un sunduğu hobi malzemeleri satan kaliteli firmalardan en uygun fiyat sırlamalarını görerek hemen sahip olabilirsiniz!