Teknoloji çağı her gün farklı bir yeniliği hayatımıza taşıyor. Her alanda yepyeni, işlevsel ve göz alıcı birçok ürün hayatımızda yerini alıyor. Bu teknolojik gelişmeler gündelik hayatın yorucu temposunda hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Sağlığımızı kontrol altında tutmak için, değişik aktivitelerimizin ne olduğunu bize bildirmek için kullanılan akıllı bileklik çeşitleri şimdi Xiaomi, Jawbone, UP 24, Dark gibi markaların farkıyla Cimri.com’da en ucuz fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

  • Akıllı Bileklik Nedir?

    Hayatımıza yeni girmiş bir terim olan giyilebilir teknolojinin en son çıkan ürünlerinden biri akıllı bilekliklerdir. Akıllı bileklik; kişinin günlük yaşamsal aktivitelerini ve uyku düzenini izleyen ve raporlayan, bileğe takılan aletlerin genel adıdır. Pedometre yani adım sayar görevi yanında kat edilen mesafeyi, yakılan kaloriyi, nabız atışını ve sağlıkla ilgili birçok farklı konuyu kullanıcısına bildirir. Uyku saatini ve uyku kalitesini, hareketsiz kalınan süreyi hesaplar. Opsiyonel olarak saat, takvim, alarm gibi özellikleri de mevcut olan akıllı bileklikler mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışırlar. Android veya İOS işletim sistemi ile bütün bu verileri bilgisayardan takip etme şansı vardır.

  • Akıllı Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

    Spor aktivitelerini kaydetmekte rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile çok tercih edilen akıllı bileklik farklı özelliklerde üretilmektedir. Akıllı bileklik nabız ölçer özelliği ile özellikle sağlıklı yaşam konusunda nabız kontrolü sağlayarak önemli bir bilgiyi kullanıcısına sunmaktadır. Akıllı aktivite bilekliği ismiyle de anılan bu çok işlevsel alet; toz ter, su gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olarak üretilir. Renkli ve zarif yapısı sayesinde şıklığınızı tamamlar.

    İhtiyacınıza göre seçim yapmakta zorlanmayacağınız çok özellikli akıllı bileklikler modern ve şık birçok modele sahip. Rengarenk seçenekleri ile her yaştan kadın ve erkeğin tercihi olan akıllı bileklikler çok farklı çeşitleri ile özellikle sosyal medya paylaşımı sevenler için de yepyeni bir trend haline gelmiştir. Bluetooth akıllı bileklik tam olarak bu tarz paylaşım yapmayı sevenler için idealdir.

    Taşıması ve kullanımı çok kolay olan akıllı bileklikler, bir önceki günden daha fazla yürüyüş ve aktivite yapmanız için sizi motive edecektir. Sağlıklı yaşam ve spor aktivite takibi için Cimri’deki en ucuz akıllı bilekliklerden edinebilirsiniz.