Ajandalarınızı en uygun fiyat garantisi ile satın almak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Birçok marka ve model alternatiflerini inceleyebilir, sizin için en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünün, en ucuz olarak nerede satıldığını merak ediyorsanız, cimri.com sitesinin arama kutusuna, ürününüzün adını yazmanız yeterli olacaktır. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını en uygun fiyatlı olarak yapan online alışveriş sitesini, tek tıkla karşınıza getirecektir. Böylece hem siteler arasında gezerek zaman kaybetmemiş hem de en ucuz şekilde ürününüze sahip olmuş olursunuz. Hem zamanınız hem de cebinizi korumak için cimri.com sitesine üye olabilirsiniz.

Ajanda nasıl kullanılır?

Bu ürün, bir tür not defteridir. Diğer adı, İngilizce’den dilimize geçmiş olan organizerdır. Defterin her sayfasında farklı bir güne ait tarih bulunur. Ayrıca bazı ürünlerde, saatler de yazar. Böylece, günlük ve haftalık planlar, toplantılar, görüşmeler gün ve saati yazılarak kolayca hatırlanabilir. ‘’Cumartesi günü planım nasıldı?’’ Diye merak ettiğinizde, hemen organizerınızdaki Cumartesi gününü açar, o gün için ‘yapılacak’ olarak kayıt ettiğiniz işleri gözden geçirerek hatırlarsınız. Özellikle yoğun çalışanlar, görüşme ve iş sirkülasyonu fazla olan kişiler, işlerini genellikle organizerlar ile takip ederler. Üst düzey yöneticilerin organize edicileri ise genellikle asistanları tarafından takip edilir. Bu ürünlerin her yıl yenilenmesi gerekir, çünkü üzerindeki takvim yıllık olarak oluşturulur. Bazı kişiler bu ürünlerin takvim ve saat özelliğini kullanmayıp, sadece not defteri olarak kullanırlar.

Ajanda çeşitleri nelerdir?

Erkeklerin kullandığı ürünler, daha sade ve koyu tonlarda iken, bayanlar, ajanda süslemesine daha çok önem verirler. Bu ürün, genellikle not defteri olarak kullanılsa da bilgisayar ve telefon programı olarak da indirilip kullanılabilir. İşlerini, online olarak takip edenler genellikle indirilebilir ürünlere yönelirler. Ayrıca, teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital ürünler de üretilmiştir. Dijital ajandalar üzerine, özel kalemleri sayesinde, aynen deftere yazar gibi yazı yazabilir. Notlarınızı dijital ortamda güvenle saklayabilirsiniz. Bazı dijital organizerların ekranları 360 derece dönebilmektedir. Böylece, toplantınız esnasında yazdıklarınızı diğer katılımcılara da rahatlıkla gösterebilir, daha verimli toplantılar yapabilirsiniz.

Ajanda çeşitlerini, masaüstü gereçleri kategorisinden, ajanda sekmesini tıklayarak inceleyebilirsiniz.