Vatan Ahşap Parlatıcı

En Ucuz Vatan Ahşap Parlatıcı Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

En ucuz ahşap parlatıcıları cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ahşap yüzeyler ve mobilyalar oldukça hassastır. Genellikle de parlak ve canlı görünümde olmaları tercih edilir. Özellikle yağ lekeleri veya rengi solan mobilyaların eski görünümlerine kavuşmaları istenir. Bu nedenle ahşap parlatma ürünleri kullanılır. Bu ürünlerin içeriğinde genellikle silikon emülsiyonları ve bir miktar alkol bulunur. Bu maddeler, ahşap yüzey ile etkileşime girdiklerinde parlama etkisi yaparlar. Ayrıca, ahşap çizik giderici olarak da kullanılabilen ürünler de vardır.

Ahşap parke temizliği nasıl yapılır?

Ahşap parkeleri temizlerken, elektrik süpürgesinin yumuşak ucu ile süpürmeye özen göstermek gerekir. Halı süpürme modunda iken parkeleri süpürürseniz, parkeler çizilebilir. Süpürme işlemi sonrası parkeleri silerken kullandığınız suya bir miktar, ahşap parlatıcı sıvı ekleyebilirsiniz. Ahşap yüzey temizliğini yaptıktan sonra, ahşabın hızlıca kurutulması da önemlidir. Islak kalan ahşap parke şişme yapabilir. Parke şişmesi, çok zor giderilebilen bir durumdur. Parkeleri sökmek ve yeniden yaptırmak gerekebilir. Bu nedenle ahşap parkelerimizi ıslak bırakmamalı, temizlik sonrası kurulamalıyız.

Ahşap parlatıcılar nasıl kullanılır?

Bu ürünler genellikle sprey veya sıvı formlarda satılmaktadır. Bezin üzerine bir miktar mobilya parlatıcısı sürerek, mobilyalarınızı ovabilirsiniz. Çok bastırmanıza gerek olmadan, hemen etkisini gösterecektir. Ahşap parlatma spreylerini en ucuz fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ahşap parlatıcı evde nasıl yapılır?

Ahşapları evdeki yöntemlerle parlatmak isteyenler, balmumu ve terebentin karışımı yaparlar. Balmumu, kaynayan bir su içerisinde tahta kaşıkla karıştırılarak eritilir. Daha sonra ateşten alınıp terebentin ile karıştırılır. Daha sonra, mutlaka mikrofiber bez kullanarak mobilyalarınızı parlatabilirsiniz. Terebentin biraz ağır kokabilir. Bu kokunun kalıcı olmaması adına camları açarak evi havalandırabilir veya ahşap mobilya parlatıcıları kullanmayı deneyebilirsiniz.

Ahşap parlatıcı fiyatları ne kadardır?

M

obilyalarınız, parkeleriniz ve diğer ahşap yüzeylerinizi parlatmak ve çiziklerini gidermek isterseniz, mobilya parlatıcı ürünleri cimri.com sitesinde, temizlik gereci kategorisi altında yer alan ahşap parlatıcı sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız mobilya parlatıcı spreylerin satışını yapan sanal alışveriş mağazalarını sizin için gezerek, en ucuz mobilya parlatma spreylerini tek tıkla ekranınıza getirecektir.