İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en klasik ve genellikle de en etkili yoludur ağdalar. İstenmeyen tüyleri etkili bir biçimde temizlemek, yaz kış fark etmeksizin temiz bir cilt, ferahlık hissi ve kendine güven duygusu için çok önemlidir. Farklı dokularda, kullanım özelliklerinde ağdalarla evde kendiniz de kişisel bakımınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca güzellik salonu ya da ağda salonunuz için alacağınız ürünleri uygun fiyatlarla temin etmek için Cimri.com’un fiyat karşılaştırma avantajından yararlanabilirsiniz.

Ağda Nedir?

Ağda, belki de binlerce yıldır kullanılan doğal bir karışımdır. Yapışkan özellikteki bitki özleri ile elde edilen eriyik kıvamdaki ağda maddesi, cilde zarar vermeden yapışır ve çekerken de cilt üzerindeki tüyleri alır. Onun bu özelliği zaman içinde kozmetik sektöründe geliştirilmiş bugün kullanılan pratik, leke bırakmayan, kolay temizlenen ve ağrı acı vermeyen ağdalar üretilmiştir. Düzenli olarak ağda yaptırmak, özel bir cilt problemi yoksa genellikle tüylerin zamanla azalmasına da yardımcı olmaktadır. Günümüzde geliştirilen ağda ürünleri sayesinde kendi başınıza da çok konforlu bir biçimde ağda uygulaması yapabilirsiniz.

Ağda Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ciltteki ölü tabakayı yenilemek için uygulanan ve oldukça geleneksel bir yöntem olan ağda, ben, sivilce, yara, ameliyat izi gibi yerlere uygulanmamalıdır. Ağda yapıldıktan hemen sonra duş almak da ciltte reaksiyona neden olabileceği için bir süre beklemek ve bu sürede cildi koruyacak bir krem uygulamak gerekir.

Ağda Fiyatları ve En uygun Fiyatlı Ağda Nereden Alınır? Ağda salonu ya da güzellik salonunuz için ağda almak üzere Cimri.com mağazalarını gezebilirsiniz. Cimri, online satış kanallarındaki ağda ürünlerinin hepsine tek seferde erişmenizi sağlayacak alt yapısı ile fiyat ve ürün özelliği karşılaştırması yapmanıza olanak verir. Hem aradığınız markanın aradığınız ürününe daha kolay ulaşır hem de söz konusu ürün için alabileceğiniz en uygun fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Vi-Vet, Bioder, Sesu, Veet, Agis, Deplissima gibi markaların ağda ürünlerine en cazip fiyatlarla ulaşabileceğiniz cimri.com, online alışverişi en avantajlı haliyle sunuyor.