A Sınıfı Derin Dondurucu

A Sınıfı Derin Dondurucu Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık
A Sınıfı Derin Dondurucu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Cimri.com'a ait diğer ürün kategorilerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • 4 İnç Cep Telefonu Fiyatları
 • 13 İnç Dizüstü Bilgisayar Fiyatları
 • 70 Cm Oto Lastik Fiyatları
 • Spatula Fiyatları
 • 4+ Maxi Plus Bebek Bezi Fiyatları
 • Enerji Sınıfı
  A
  Cimri'nin Seçimi
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  A Sınıfı Derin Dondurucu

  Beyaz eşya ürünleri teknolojinin getirdiği yenilikler ile birlikte kullanım avantajı sağlar. Bu ürünler zaman içerisinde geliştirilerek kullanıcılara sunulur. Markalar, beyaz eşyalarda kullanılan malzeme kalitesinden akıllı teknolojiye kadar alternatif ürün çeşitlerini kullanıcılar ile buluşturur. Beyaz eşyalarda bu özelliklerinin dışında enerji kullanımı teknolojisi bakımından da farklı ürün çeşitleri piyasada yer alır. Üretilen her beyaz eşya, enerji harcaması konusunda belirli enerji sınıfında yer alır. Üreticiler ürettikleri beyaz eşyayı hangi enerji sınıfında yer aldığını üründe bulunan enerji etiketlerinde belirtir. Enerji sınıfları arasında yer alan A sınıfı ise en fazla enerji tasarrufu yapan sınıf olarak belirlenir. B, C ile devam eden sıralamada enerji tasarrufunun azaldığı görülür. Her beyaz eşyada olduğu derin dondurucu çeşitlerinde de farklı enerji sınıfında yer alan ürünler bulunur. Kullanıcılar daha çok enerji tasarrufu yapan A sınıfı derin dondurucu çeşitlerini tercih eder. A sınıfı dışında yer alan enerji sınıfındaki bir derin dondurucu seçenlerin enerji giderlerinin A sınıfı derin dondurucu kullananlara göre daha yüksek olur.

  A Sınıfı Derin Dondurucu Çeşitleri

  Derin dondurucular evlerde gıda ürünlerin saklanmasında kullanılan ürünler olarak kullanıcılar tarafından tercih edilir. Markalar derin dondurucu ürünlerini gelişen teknoloji ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlar ve kullanıma sunar. Yatay derin dondurucu kullanmak isteyenler için yatay ürünler, dikey derin dondurucu kullanmak isteyenler için dikey derin dondurucu çeşitleri bulunur. Farklı boyutlara sahip olan derin dondurucu çeşitleri de kullanıcılara istedikleri iç hacme sahip ürünleri tercih etmelerine imkan sağlar. Derin dondurucularının bu özelliklerinin yanında enerji kullanımı bakımından da farklı ürün çeşitleri bulunur. Enerji sınıfı bakımından A sınıfı başta olmak üzere G sınıfına kadar ürün çeşitleri olabilir. Bu sınıflar arasında en fazla enerji tasarrufu sağlayan sınıfın A olduğu görülür. A sınıfından uzaklaştıkça ürünlerin tükettikleri enerji miktarı artar. A sınıfının enerji tüketimi verimli olmasının yanında her (+) A sınıfı enerji tüketimini daha verimli yapan bir özellik olarak karşımıza çıkar. Bu neden ile A sınıfı derin dondurucu çeşitlerinin kullanıcılara diğer ürünlere göre daha az enerji gideri oluşturduğu görülür. A sınıfı derin dondurucu özelliklerinden biri olan az enerji tüketimi son teknolojinin kullanıcılara sağladığı fayda gösterir. A sınıfı derin dondurucu kullanımı az enerji tüketiminin yanında çevreyi ve doğal kaynakları korumaya yardımcı olan bir teknolojik gelişme olarak karşımıza çıkar. A sınıfı derin dondurucu markaları enerji konusunda kullandıkları bu teknolojiyi diğer beyaz eşya ürünlerinde yer verdikleri görülür. Piyasada A sınıfı grubunda yer alan derin donduruculardan daha fazla verim alabilmek için kullanırken dikkate edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Derin dondurucunun bulunduğu yer ocak ve radyatör gibi sıcaklık veren yerlerin yakınında olmaması gerekir. Bir diğer husus ise derin dondurucularda yer alan yaz ve kış ayarlarını dikkat ederek kullanma durumudur. Her üründe olduğu gibi derin dondurucuları kullanırken kapağını gereksiz açmamak ve uzun süre açık bırakmamak durumudur. Bu hususlara dikkat edilmesi halinde enerji tasarrufuna sahip A sınıfı derin dondurucu ürünlerinden enerji konusunda daha fazla tasarruf sağlanabilir. A sınıfında yer alan ürünleri bilinçli bir şekilde kullanılması daha fazla enerji tasarrufuna ve doğayı korunmasına katkı sağladığı görülür.

  A Sınıfı Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Beyaz eşya üreticileri ürünlerini geliştirirken enerji tüketimi konusunda kullanıcılara farklı ürün çeşitleri sunar. Derin dondurucu çeşitleri bu bakımından farklı ürün çeşitleri bulunur. Kullanıcılar derin dondurucu seçerken ilk önce yatay veya dikey cihaz çeşitlerin uygun olanı tercih etmeleri gerekir. Kullanacaklara yere göre dikey yada yatay derin dondurucu çeşitlerinden uygun boyutta olan ürünlerden biri kullanım açısından kolaylık sağlar. Derin dondurucuda kullanılan soğutma teknolojisi de kullanıcıların dikkat etmeleri gereken bir husus olduğu görülür. Enerji kullanımı ise her beyaz eşya da olduğu deri dondurucu tercih edilirken göz önünde bulundurulması gerekir. A sınıfı derin dondurucu modelleri kullanıcılara daha az enerji gideri oluşturan ürünler olarak kullanıcılara sunulan cihazlardır. A sınıfının yanına gelen her artı (+) işareti, A sınıfında yer alan derin dondurucunun daha az enerji ile çalıştığını gösterir. Kullanıcılar A sınıfı derin tercih etmenin yanında daha fazla enerji tasarrufu istiyorlar ise A+, A++ gibi ürünleri tercih ederek kullanabilir. Ayrıca seçim yaparken ürün hacmi de oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra soğutma noktasında kullanıcılara sunulan farklı özelliklere sahip modeller de tercih edilebilir.

  A Sınıfı Derin Dondurucu Fiyatları

  Ürünlerde kullanılan malzemenin kalitesi, kullanılan teknoloji, ürünün boyutu gibi hususlara göre fiyatlar belirlenir. Üreticiler derin dondurucu çeşitlerinde diğer ürün çeşitlerinde olduğu boyut, kullanılan teknolojinin yanına enerji sınıfını göz önüne alarak ürünleri gruplandırır ve fiyat politikasını buna göre oluşturur. Enerji sınıfının kullanıcılar tarafından bakılan ve ürünün tercih edilmesinde göz önünde bulundurulan önemli bir özellik olduğu görülür. A sınıfında yer alan ürünlerin fiyatlarının diğer enerji sınıfında yer alan ürünler göre farklılık gösterir. Beyaz eşya üreticileri A sınıfı derin dondurucu fiyatlarını bu politika çerçevesinde belirler. Bu noktada seçiminizi tasarruf yapan bir modelden yana kullanarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca üründe yer alan özellikler, ürün hacmi gibi detaylar da fiyatlandırmada etkilidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery