50 Kg Un

50 Kg Un Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ürün Sayısı
50 Kg Un fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun 50 Kg Un fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 16 adet 50 Kg Un ürünü bulduk. 50 Kg Un kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte 50 Kg Un mağaza fiyatları ve 50 Kg Un ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

50 Kg Un

Günlük tükettiğimiz birçok gıdanın hammaddesini oluşturan un hem ev hem de endüstriyel mutfakların en çok tüketilen ürünlerin başında gelir. Çeşitli lokantalar, fırın ve pastane gibi gıda üretimi yapan yerlerde yüksek miktarlarda kullanılır. Evlerde ekmek ve pasta, kurabiye gibi sevilerek tüketilen çok sayıda yiyecek için un temel gıda maddesi olarak bulunur. Profesyonel mutfaklar ve kalabalık tüketimin yoğun olduğu evlerde 50 kg un paketleri avantajlı tercihler arasında yer alır. Uzun süre kullanım sağlayan 50 kiloluk unlar sürekli un ihtiyacı duyulan hamur işi yapan mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlar. Özenli paketler ve son teknoloji üretim bantlarıyla günümüzde kaliteli una ulaşmak oldukça kolay olur. Titizlikle hazırlanan büyük un paketleri deformasyonların önüne geçer. Böylece kullanıma hazır uzun süre yetecek depolama avantajı sağlar. Kullanılacak gıdaya göre farklı un çeşitleri bulunur. Ekmek, pasta veya baklava gibi  gıdaların yapımında üretim tekniği olarak farklı işlenen un çeşitleri kullanılır. Hem profesyonel gıda alanlarından hem evlerde ihtiyaçlara yönelik un çeşitleri arasından tercih yapmak mümkün olur.  

50 Kg Un Çeşitleri

Un çeşitleri lif yapısı, su tutma kapasitesi gibi bazı faktörlere göre değişir. 50 kiloluk un paketleri kullanıldıkları alanlara göre özel çeşitler sunar. Pasta, börek veya tatlı çeşitlerine göre özel olan unlar yiyeceklerin kolayca hazırlanmasını sağlar. 50 kg ekmeklik un fırın, pastane veya evde ekmek yapmayı tercih edenlere kullanım rahatlığı sunar. Büyük paket avantajıyla ekmek gibi sürekli üretim ve tüketimi yapılan gıdaların hazırlanmasını pratik hale getirir. Tek seferde yüksek miktarda una kolayca ulaşım ve depolama avantajı sağlar. Ekmeklik unlar kolayca işlenebilme özelliği ile öne çıkar. Çeşitli ekmek yapımlarında kullanıma uygun olur. Besleyici ve sağlıklı olması için ekmek unları özel olarak tahıllarla çeşitlendirilir. Yüksek lif ile güçlendirilerek ekmeklerin sindiriminin kolaylaşmasına yardımcı olur. 50 kilogramlık ekmek unlarıyla el altında daima lezzetli ekmekler hazırlayacak malzeme tedariği sağlanır. Tatlı ve börek yapımında  sıklıkla kullanılan 50 kg yufkalık un çeşitleri hem paket hem kullanım avantajı sağlar. Yufka açmak için ideal olan bu unlar baklava gibi tatlı çeşitleri ve börek yapımında yaygın olarak kullanılır. Yüksek su tutma kapasitesi ile kolay kıvam alır. Yufka açılmasından önemli olan hamurun yırtılmaması için kolay işlenebilir özellikte olur. Yufkalık unlar yapışmayan yapısı ile kolay açılır. Yufka ile yapılan her türlü yiyeceğin hazırlanmasından kullanıma uygun olur. Severek tüketilen bazlama, lavaş veya tandır ekmeği yapımında tandırlık un lezzetli seçimler sunar. Genel olarak hafif esmer yapıda olan tandırlık unlar yüksek lif içerir. İyi kabaran özellikte yapısıyla tandır ekmeği yapımında mükemmel sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Hem sağlık açısından hem de bazı özel durumlar için tercih edilen glutensiz unların yaygın çeşitleri bulunur. Glutensiz un 50 kg paketler ile her çeşit ürün hazırlanabilir. Ekmek, kek, gözleme, krep gibi farklı çeşitte glutensiz hamur işleri hazırlanmasına uygun olur. İster evlerde ister gluten hassasiyetini düşünerek farklı çeşitte ürünler sunan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. 50 kilo un paketleriyle saklama alanlarında uzun süre kullanıma uygun un depolayabilirsiniz. En çok kullanılan gıda maddelerinin başında gelen un paketleri her daim hazır olarak mutfağınızda yer alır. 

50 Kg Un Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

50 kiloluk unlar genel olarak yüksek miktarda un tedarik etmek sürekli hazırda bulundurmak için tercih edilir. Sürekli ve yoğun kullanılan mutfaklarda 50 kg un çuvalı avantaj sağlar. Özellikle profesyonel mutfaklarda un gibi önemli bir hammaddeye kolay ulaşım sunar. Yüksek miktarda paketler ile ürünün sürekli tedarik edilmesi ve sipariş edilmesi gibi durumların önüne geçer. Üretim sürecinde pratiklik sağlar. 50 kilogramlık un alırken kullanılacak alana ve yapılacak gıdaya uygun özellikte un olması en önemli detaylar arasında yer alır. Uzun vadeli bir kullanım için paketin özenli ve sağlam olmasına  dikkat edilir. Yırtılma veya çeşitli deformasyonların olmaması için uygun depolama yapılması önem taşır. Gıda üretim alanına göre özel buğday ya da kepekli gibi farklı türde un çeşitleri bulunur. Bu alanlara uygun yapıda un seçimi gıdanın istenilen kıvam ve lezzette hazırlanmasını sağlar. Gıdaya uygun un seçimi örneğin ekmek yapımı gibi alanlarda kolay işlem ve şekil verme kolaylığı sunar. 

50 Kg Un Fiyatları

Büyük paketli unlar yüksek miktarda alım yapılmasını sağlayarak avantaj sunar. Kilogram olarak aynı olsa da 50 kg un fiyatları bazı özelliklere göre değişir. Genel olarak un çeşitleri ve özellikleri fiyatları belirler. Profesyonel mutfaklarda ve evlerde kullanılan un çeşitleri birbirinden farklı özellikte olur. Standart unlar ve özel karışım unlar farklı fiyat skalasında yer alır. Unun işlenme tekniği, elde edilen buğday özelliği gibi detaylar unun kalite ve özelliklerini belirler. Evlerde de oldukça yaygın olarak kullanılan unlar genelde sıklıkla yapılan yiyeceklere göre tercih edilir. Büyük paket avantajlarıyla evlerde uzun süreli kullanım rahatlığı sağlar. Endüstriyel mutfakların ihtiyaç ve talepleri daha farklı olur. Bu anlamda piyasada oldukça fazla çeşit bulunur. 50 kilogramlık avantajlı paketler ile kolay taşınıp depolanan un çeşitleri pratik kullanım sağlar. Farklı hamur işi ve tatlılara özel un çeşitleriyle her alana hitap eder. Cimri.com sayfasından 50 kg tandırlık un fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize uygun olan unu bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery