En ucuz fiyatı araştır, bul, kıyasla!
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

LG 47LA860V LED TV

    Ana Özellikler
  • TV Standartı : Full HD
  • Ekran Boyutu : 47 inch
  • Ekran Çözünürlüğü : 1920 x 1080
    Garanti
  • Garanti Süresi : 2 Yıl
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
LG 47LA860V Cinema 3D Smart TV Hem tasarım hem de performans açısından teknoloji marketlerde rastlanılabilecek en başarılı televizyonlardan birini arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
Yazar: Can Arslan 24/11/2014

İlk Bakış

LG firmasının en üst modellerinden olan ve teknolojinin bazı firmalar tarafından ne kadar başarılı bir şekilde kullanılabildiğini kanıtlayan LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV, hem tasarım hem de performans açısından teknoloji marketlerde rastlanılabilecek en başarılı televizyonlardan biri.

Tasarım

1059 x 625 x 35,1 mm boyutlarında olan televizyon, sinema özelliğini kazandıran bir incelikte çerçeveye sahip. 17.1 kg ağırlığında olan LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV, boyutlarında göre fena sayılmayacak bir ağırlık yakalamış. Televizyon dikkat çekici tasarım ile ergonomiyi buluşturabilmiş ve dış görünüm açısından hiçbir eleştiriye imkan bırakmamış.

Smart TV

Akıllı televizyon olabilmenin birinci şartı, etkileşim sağlayabilmektir. Bu durumun birinci şartı ise, internete bağlanabilmektir. LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV, kablosuz bir şekilde internete bağlanabiliyor. İnternete bağlandıktan sonra pek bir kısıtlama yaşatmayan televizyon ile internette gezinebilir, video izleyebilir, oyunlar oynayabilir ya da LG tarafından geliştirilen uygulamaları kullanarak günlük işlerinizi çözebilirsiniz.

Pop Up Kamera

Televizyonun üst kısmında bulunan kamera sayesinde görüntülü görüşme yapmak mümkün. Televizyonda herhangi birşey seyrederken, tanıdığınız biri ile görüntülü görüşme yapabilmenizi sağlayan kamera, çözünürlük açısından da başarılı bir donanım.

Bağlantı

NFC özelliği olan her cihazla bağlantı kurmanızı sağlayan Tag On teknolojisi sayesinde diğer cihazlardaki görüntüleri televizyonun ekranına yansıtabilirsiniz.

Kablolu bağlantı anlamına gelen MHL ile, tablet bilgisayarda ya da akıllı telefonda yer alan içerikleri televizyon ekranına yansıtabilir, küçük ekran yerine 47 inç boyutundaki ekranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kablosuz bağlantı yöntemi ile diğer cihazlarla bağlantı kurmaya yarayan Miracast teknolojisi, hem diğer cihazlardaki içeriği televizyon ekranından görüntülemeye hem de televizyondaki yayınları diğer cihazlardan görüntülemeye imkan sağlıyor.

3D World

3 boyutlu bir televizyon aldığınızda doğal olarak 3 boyutlu birşeyler seyretmek istersiniz. 3 boyutlu içerik bulmakta sıkıntı çekmemeniz için LG tarafından geliştirilen 3D World sayesinde hergün biraz daha zenginleşen 3 boyutlu içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sihirli Kumanda

LG'nin güncel modellerinde karşımıza çıkan kumanda, aynı zamanda bir klavye/mouse ikilisi gibi kullanılabiliyor. İnternette gezinirken çok işe yarayan kumanda, oldukça akıllı ve fonksiyonel bir aparat.

Görüntü

 47 inç boyutundaki ekran Full HD yani 1920x1080 piksel çözünürlükte. Cinema TV olarak adlandırılan modellerden olan LG 47LA860V, ince çerçevesi sayesinde televizyon seyrederken dikkatinizin dağılmasını önlemeye yardımcı oluyor. 3D teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarından olan LG, amiral gemisi konumundaki modellerinden olan LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV'de yeteneklerinin büyük bir kısmını sergilemiş ve çok başarılı 3D gösterimi sağlamış. 2 boyutlu görüntüleri de 3 boyutlu izlemeye olanak sağlayan LG 47LA860V, titreşimsiz bir şekilde 3 boyutlu film gösterimi sağlayabiliyor ve bu da baş dönmesi ve ağrısını bir miktar azaltıyor.

Dahili uydu alıcısı bulunan akıllı televizyon, dijital yayınları takip edebilmek için ekstra hiçbir cihaza ihtiyaç duymamanın keyfini yaşatıyor

Ses

12W+12W+10W şeklinde 2.1 ses sistemine sahip olan LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV, büyük bir salon için bile yeterli seviyede ses sağlıyor. Aynı zamanda çeşitli ses efektlerini de destekleyen televizyon filmlerde ve oyunlarda sesin etkisini artırıyor.

Sonuç

LG'nin en iyilerinden olan LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV'yi birkaç paragrafta anlatmak mümkün değil. Firmanın özendiği ve iddialı olduğu modellerden olan televizyon, mümkün olan tüm özellikleri bünyesinde toplamış bir model. Eğer bütçenize uygunsa, satın alma seçenekleriniz arasına LG 47LA860V LED Cinema 3D Smart TV'yi de alıp incelemenizde fayda var.

Can Arslan 24/11/2014
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
LG LED TV