En ucuz fiyatı araştır, bul, kıyasla!
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

LG 32LA620S LED TV

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
ÖZELLİKLER
 • Ana Özellikler

 • TV Standartı Full HD
 • Ekran Boyutu 32 inch
 • Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
 • Kontrast Oranı 500000 :1
 • İzleme Açısı 178°
 • Görüntü Özellikleri

 • Hertz (Hz) 100 Hz
 • Ses Özellikleri

 • Ses Çıkış Gücü 24 W
 • Garanti

 • Garanti Süresi 2 Yıl
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
LG 32LA620S 3D Smart LED TV Çok fonksiyonlu ve akıllı bir televizyon olan 32LA620S, küçük boyutu sayesinde sağladığı ergonomi ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.
Yazar: Can Arslan 25/11/2014

Tasarım

733 x 444 x 78.0 mm boyutlarında ve 6.4 kg ağırlığında olan LG 32LA620S, neredeyse görünmeyecek kadar ince bir çerçeve ve sade bir tasarıma sahip. Televizyona bakarken dikkatinizi dağıtacak (LG logosunu saymazsak) hiçbir girinti ya da çıkıntı yok ve bu da televizyondaki görüntülere odaklanmayı kolaylaştırıyor.

Televizyonun tasarımı ile ilgili hiçbir olumsuz yön bulamasak da, malzeme kalitesinin biraz daha iyi olması gerektiğini, televizyona yakından bakınca rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Bağlantı

Bir çeşit kablolu bağlantı olan MHL sayesinde bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ya da tablet bilgisayarınızda yer alan görüntüleri ya da sesleri LG 32LA620S 3D Smart LED TV'ye aktarabilir ve televizyondan seyredebilirsiniz. Bunun yanısıra, MHL kablosu ile televizyona bağladığınız akıllı cihazınızı şarj da edebiliyorsunuz.

MHL'nin yapabildiklerini biraz daha düşük hızla fakat kablo kullanmadan gerçekleştirmenize olanak tanıyan Miracast özelliği sayesinde, herhangi bir kablo kullanmadan akıllı cihazlardaki görüntü ve sesleri televizyonunuzdan takip edebiliyorsunuz.

Dual Play

İki kişinin tek bir ekrandan fakat farklı görüntüler görerek oyun oynamasını sağlayan Dual Play teknolojisi, oyun oynama deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.

Koreli üretici, televizyonda oyun oynamak isteyen kullanıcıları için bir de Game World adlı interaktif oyun sunucusu kurmuş. Bu sayede, televizyon internete bağlı olduğu anda birçok oyuna ulaşabilir ve bu oyunları oynayabilirsiniz.

Görüntü

Full HD çözünürlükte görüntü sunan ve bunun yanında 3 boyutlu görüntüleri de başarılı bir şekilde ekrana aktaran LG 32LA620S 3D Smart LED TV, mega kontrast özelliği ile renklerin çok canlı ve parlak olmasını sağlıyor. Genel olarak kullanıcılardan olumlu dönüş alan parlak ve canlı renkler, gerçek görüntülerde bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebiliyor. Bu nedenle, LG'nin herhangi bir televizyonunu satın almadan önce gerçek görüntüler seyrederek televizyonu denemenizde fayda var.

LG'nin en başarılı olduğu alanlardan biri olan 3 boyutlu görüntü oynatma, 32LA620S'de de aynı başarıyı gösteriyor. 2 boyutlu görüntüleri de 3 boyutlu olarak izlemenizi sağlayan dönüştürücü özelliği, canınız değişiklik istediğinde herhangi bir 2 boyutlu görüntüyü 3 boyutlu izlemenize imkan tanıyor.

Ses

Herbiri 10 Watt gücünde iki adet hoparlöre sahip olan televizyon, Virtual Surround Plus ve Dolby Digital ses kodeklerine sahip. Bu sayede, oyunlar ve filmler daha eğlenceli bir hal alıyor.

Sonuç

Sadece bir televizyon değil, aynı zamanda tam anlamıyla bir eğlence üssü olan LG 32LA620S 3D Smart LED TV, uygun fiyatı ve başarılı 3 boyutlu film görüntüleme özellikleri ile satın alma seçenekleri arasına girmeyi hak eden bir akıllı televizyon. Ancak, yazıda da belirttiğimiz gibi animasyonlarda çok başarılı olan bu televizyonun gerçek renklerde bazı kullanıcıları memnun etmeyeceğini bilerek hareket etmenizde fayda var.

Can Arslan 25/11/2014
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
LG LED TV