iştirakidir.
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
ÖZELLİKLER
 • Ana Özellikler

 • Bellek 8 GB DDR3
 • Bellek Tipi DDR3
 • Cekirdek Intel
 • Ekran Boyutu 15.6 inch
 • Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 850M
 • İşlemci Tipi Intel Core i7 2.4 GHz
 • Sabit Disk 1.5 TB - 5400 RPM - SATA
 • Garanti

 • Garanti Süresi 2 Yıl
 • İşletim Sistemi

 • İsletim Sistemi Free Dos
 • Optik Sürücü Özellikleri

 • Optik Sürücü DVD-RW SuperMulti
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Asus N550JK-CN167D Donanım özellikleri ile dikkat çeken Asus N550JK-CN167D, profesyonel kullanım için ideal alternatifler arasında yer alıyor. Fiyat etiketinin hakkının veren modellerden biri…
Yazar: Ferhat Verdi 06/03/2015

Dizüstü bilgisayarınızla günümüz yazılımlarının tamamını çalıştırmak, çok hızlı ve profesyonel bir kullanıma merhaba demek ister misiniz? Yanıtınız evet ise göz atmanız gereken seçeneklerden biri de Asus N550JK-CN167D olabilir.

Asus N550JK-CN167D, güçlü teknoloji altyapısı ile çarpıcı bir model. Tasarımında ve genel olarak birçok özelliğinde fiyat etiketinin nedenlerini sunuyor. Bununla birlikte, bu segmentasyon için birçok güçlü rakibe sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. İlk olarak dizüstü bilgisayarın tasarım anlayışına göz atıyoruz.

İlk bakış ve tasarım

Ürünü görür görmez sadelik ve ferahlık algısı benliğinize işliyor. Ekran kapağında merkezdeki Asus logosu ve şık renk seçimini geride bırakıp ekran ile klavyeye yöneldiğinizde beyaz-siyah renk dengesi, adeta görsel algınıza hücüm ediyor. Endüstriyel mühendislik anlamında gayet başarılı bir görünümle sizi karşılayan Asus N550JK-CN167D’nin ekran çerçevesi bir hayli ince. Ekranı, tüm kaplama boyunca eşit boyutta saran çerçeveden ön panele geçiş için kullanılan menteşeler güven veriyor.

Kullanışlı ön panel

Tuş takımı ve touch pad aynı renkte, göz alıcı, üstelik kelimenin tam anlamıyla kullanışlılar. Klavye tuşlarında malzeme kalitesi yüksek, parmaklarınızla dokunur dokunmaz hoş bir kullanıcı deneyiminin rüzgarına kapılıyorsunuz. Tuş aralıkları ve yükseklikleri çok iyi, genel olarak tuş takımı kullanımı kolay, kullanışlı formda. Touch pad için ise harikulade diyebiliriz. Geniş ve üstelik sağ kısımda geniş bir bilek yaslama alanının da önünü açacak şekilde sola yakın konumlandırmayla tasarlanmış.

Arabirimler

Üründe yanlardaki arabirimler şöyle; 3 adet USB 3.0, HDMI, kart okuyucu, Mini DisplayPort, Ethernet girişi ve kulaklık çıkışı. Keşke E-SATA’da olsaydı demeden edemiyoruz. Bluetooth 4.0 ve Wifi için de 802.11 b/g/n standartları destekleniyor. Webcam ve optik sürücü mevcut. Blu-ray sürücünün olmaması büyük bir eksi puanı hak ediyor.

Donanım

Intel Core i7 işlemci ile donatılan Asus N550JK-CN167D’de hızlı bir kullanım deneyimi söz konusu. 2.4 GHz hızında çalışan işlemci, gerektiği anlarda Turbo Boost ile 3.4 GHz seviyesine kadar ulaşabiliyor. 8 GB DDR3 RAM, 4 GB NVIDIA GeForce GTX850M ekran kartına sahip modelde 1.5 TB HDD bulunuyor. Full HD LED ekranın çözünürlük değeri 1920 x 1080. Oldukça yetenekli bir donanım yapısı sunan Asus N550JK-CN167D’de gerek işlemci ve diğer komponentler gerekse ekranın performanslı yapısı beğenimizi kazandı. En güncel yazılımların kolaylıkla çalıştırılabileceği Asus N550JK-CN167D modelinde en iyi şekilde oyun oynayabilemk de mümkün.

Ferhat Verdi 06/03/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Asus Dizüstü Bilgisayar